Wpis z mikrobloga

#sprawadlareportera w sprawie odcinku z 20.07, pierwsza sprawa. to moje okolice, więc dodam trochę kontekstu.
poszli do Jaworowicz w #!$%@? lecieć i pokazywać jak matka płacze "moje syny niewinne". ta. gówno. o tym że ten drugi to już 3 raz siedzi to nawet się nie zająkneli, jaki oni mają tupet to ja #!$%@?ę. #!$%@?. debil się przyznał i teraz "olaboga zmusili mnie" najpierw idzie na włam a potem przy pierwszej okazji miękka faja, i teraz płaczo. ci eksperci też dobrzy. "nie znaleźli dna, pies nie znalazł tropu" a co oni #!$%@? mieli robić CSI zadupie jak się baran przyznał? #!$%@?, geniusze przestępczości, jeden debil, ten upośledzony był dogadany żeby doglądać domu w sylwestra to co zrobił, poszedł do drugich debili że tamtych nie ma i poszli obrabować. no to #!$%@? kogo mieli wskazać w pierwszej kolejności, oczywiście że jego bo "geniusz" wiedział że ich nie ma, a ten od razu się spruł. przestępstwo to jedno, bycie absolutnymi debilami to drugie
nie było żadnego argumentu poza "moje syny niewinne, to dobre chłopaki, w boga wieżo" i przekrzykiwanie się, jak ta cała zasrana sprawa dla reportera zawsze. ja nie wiem, oni chyba specjalnie takie tematy największych nizin społecznych wynajdują i obracają to tak żeby zawsze było "biedne ludzie taka tragedia" mecenas dobrze ich podsumował- 8 minut na pieszo tam mieli, to że o 19 wrzucił zdjęcie z tą swoją oblubienicą to gówno a nie alibi, bo tamtych nie było do 1 przynajmniej
poszli na włam, #!$%@? 9koła i jakieś medaliki złoto #!$%@? muje, i teraz musi oddać 40 koła bo tak rzeczoznawca wyliczył XD łeb do interesów, nie ma co. Przecież nawet jakby udało mu się to spylić to nie wiem czy więcej jak 1k. za ten cały złoty śmieć dostanie
a paserów to on na pewno nie zna
ale krzyczo w telewizji że "policja zła, zmusili do przyznania się" bo go postraszyli że do celi go na 3 miesiące dadzą że go będą gwałcić, i w ogóle to zimno było jak go zawinęli, on w samej koszulce i mu koca nie dali XD. jak się chce być cwaniaczkiem to chociaż wypadało by nie być #!$%@?ą
w ogóle, siostra tego upośledzonego pisała do mojego znajomego 'czy przypadkiem nic nie widział, i czy nie wie czy na młynie(tuż obok tego domu co obrobili) kamer nie ma" także ten, definitywnie niewinni XD
apropo tego upośledzonego- upośledzony to jest, sęk w tym że obok tego to absolutna menda która zawsze sama szukała zaczepki. w gimnazjum to z 10 razy przynajmniej się z nim biłem. pokazywanie siura dziewczynom czy rzucanie w ludzi kamieniami to był jego chleb powszedni. niech za jego charakter powie historia która pewnego dnia wydarzyła się w autobusie powrotnym ze szkoły- pyskował, i to tak dość porządnie takiemu jednemu, ten mu dowalił, a kobieta która była odpowiedzialna za "sprawowanie porządku nad młodzieżą" jedyne co powiedziała to- "Kamil, należało ci się"
  • 3
"moje syny niewinne"


@TeselACC: Jak tylko zaczela sie drzec jacy oni to sa niewinni to wtedy bylem pewny, ze na 100% sa.

Sytuacja doslownie zza drogi. 3 synow z czego 2 to 3/4 swojego zycia przesiadzialo (nic groznego, alimenty, male kradzieze, podpalenia sklepow, daleko od ludzi i domow). Jeden to nawet chce "zimowac" w wiezieniu, bo ma tam jedzenie, cieplo, a przy tym jak tam jest to nawet moze na jakis