Wpis z mikrobloga

#przegryw od jutra na nowo przestaje pić alkohol a od niedzieli przestaje palić szlugi tym razem jak się nie uda wytrzymać conajmniej pół roku bez alko to trzeba się wylogować będe miał przynajmniej jakąś motywację żeby rzucić to gowno
#alkoholizm
  • 18
  • Odpowiedz
@DFWAFDS mordo ale wiesz że nie trzeba rezygnować całkowicie z alkoholu? Wystarczy że napijesz się raz, dwa razy w miesiącu i koniec, najważniejsze żebyś po jednym wypiciu nie robił maratonów alkoholowych
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: też tak miałem... chwilowa przerwa i znowu człowiek otworzył. Na początku myślałem, że dwa piwa na piątkowy wieczór wystarczą, ale przeszedłem się po więcej. Na to nie ma ratunku :<
  • Odpowiedz
@RegitMell: no spoko u mnie zawsze kończy się maratonami więc nie mogę pic teraz wytrzymałem 8-9 dni i taki rekord miałem 10 lat temu mi pasuje jakiś ośrodek chyba znaleźć do uzależnień
  • Odpowiedz
@DFWAFDS Nie jesteś na tyle uzależniony żeby Cię zamykać w ośrodku skoro potrafiłeś sam od siebie nie pić tyle czasu. Problem polega na tym że wolę masz słabą i byle powód skłania Cię do picia. Wiem, bo mam to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: ciągle ciągnie :( ale przynajmniej teraz mam porównanie życia trzeźwego przez tydzień z tym życiem z alkoholem i powiem szczerze że bez alkoholu ten tydzień był z jednej strony dla mnie dziwny i nie mogłem spać po nocach ale po kilku dniach miałem większe chęci do zrobienia czegokolwiek w swoim życiu byłem w stanie się nawet zmobilizować do tego żeby się uczyc po kilka godzin dziennie z alkoholem nie
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: co do spania to kwestia przyzwyczajenia organizmu, po dwóch, trzech tygodniach będziesz spał jak dawniej.
Życie bez alko jest lepsze, pracuję z gościem który mówi że 10 lat mu uciekło z życiorysu, bo nic nie robił tylko piwkowal po robocie.
  • Odpowiedz