Wpis z mikrobloga

Jak tam? pol roku temu mnie jechaliście, że mamy nowych braci jak pisałem o tym że nie podoba mi się to wszystko co się dzieje, a dziś co? xd
pisałem wtedy, że na odbudowę ukrainy immunited dostaną niemcy i anglicy a Polacy nawet dziękuję nie usłyszą, to wyzywaliscie mnie od onuc ( ͡º ͜ʖ͡º)
nadal podtrzymuje to co pisałem już pol roku temu, po wojnie ukraine będą odbudowywać niemcy I Anglia a Polacy przestaną się liczyć całkowicie ( )
#ukraina #rosja #wojna
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@robertkk no nastroje wykopków już nie są takie jak pol roku temu, wpuszczać wszystkich, widzą jak ukraincy jeżdżą itd ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Veillo: nikt tu nie prowadził narracji, że ukraińcy to nasi bracia. Udało im się zatrzymać inwazje bolszewickiej swołoczy za co zyskali sobie szacunek. Broń im wysyłamy bo tłuką czerwonych, co jest w naszym interesie. Tylko tyle i aż tyle...
  • Odpowiedz
via Android
  • 41
@blah1blah2

@Veillo: nikt tu nie prowadził narracji, że ukraińcy to nasi bracia. Udało im się zatrzymać inwazje bolszewickiej swołoczy za co zyskali sobie szacunek. Broń im wysyłamy bo tłuką czerwonych, co jest dla naszym interesie. Tylko tyle i aż tyle...


no wcale xDDD
  • Odpowiedz
@Veillo: To, że lejemy was pałą za próby wzburzania antyukraińskich nastrojów w Polsce nie oznacza, że są dla nas braćmi. Po prostu w interesie bezpieczeństwa naszego kraju jest:
- Ukraina odpierająca ruskich,
- poparcie społeczne dla Ukrainy w Polsce (a do tego potrzebny jest pozytywny wizerunek Ukraińców, a nie wasze ruskie próby generalizowania pojedynczych wybryków ukraińskich patusów na całą populację uchodźców z Ukrainy).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WaveCreator pozytywny wizerunek czyli jazda samochodem z kupionym plastikiem z 2 promilami i łamanie wszelkich możliwych przepisów, pobieranie 500+ które miało być tylko dla polaków czy rozkradanie sprzętu który dostają od nato? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ukraine będą odbudowywać niemcy I Anglia a Polacy przestaną się liczyć całkowicie


@Veillo: ale w tych niemieckich i angielskich firmach zatrudnieni są Polacy ;]
a jakby nasze firmy budowały to rękami samych Ukraińców

jak nasze firmy będą budować to tylko zarządy i politycy zarobią,
a jak zagraniczne to tez budowlańcy ;)
  • Odpowiedz
@Veillo: mamy na ukrainie największe ułatwienia ze wszystkich obcokrajowców żeby prowadzić biznes.

Mamy najbliżej.

Nawet język ukraiński jest jednym z najbliższych językowi polskiemu.

Mam wrażenie że oczekujesz że zełeński będzie jeździł po januszeksach i błagał na kolanach żebyśmy łaskawie zechcieli działać w tym temacie.
  • Odpowiedz
pol roku temu mnie jechaliście, że mamy nowych braci


@Veillo: wrzuć jakiś link - historia wykopu jest bo nie widziałem takich tekstów.

Wszyscy popierają Ukrainę w walce z rosją a także współczują ich społeczeństwu narażonemu na ruskie bestialstwa. Z czym się z tych rzeczy nie zgadzasz?
  • Odpowiedz
@WaveCreator: Wzburzanie nastrojów antyukraińskich xD Przez kogo? Od pewnego czasu mistrzami w tej materii jest ukraiński rząd. To Ukraińcy powinni się pilnować żeby nie tworzyć gruntu pod kacapską propagandę, a nie Polacy żeby broń boże nie wymagać żadnych gestów ani działań z Kijowa.
  • Odpowiedz
@Veillo: najlepsze jest to, że to konfederackie mendy i inne głąby nazywały Ukraińców fałszywymi braćmi czy czymkolwiek, a normalni Polacy po prostu pomagają uchodźcom wojennym i popierają wysyłanie sprzętu do mielenia ruskiego gówna.

Nikt nigdy nie usłyszał od znajomego, że Ukrainiec to jego brat. I nawet mi nie mów, że od kogokolwiek to słyszałeś, bo dobrze wiesz, że skłamiesz xD
  • Odpowiedz