Wpis z mikrobloga

#ps4 #ps5
## błąd ps Plus Extra na tureckim koncie! ##

Hej
Mam dwa konta jedno swoje na którym gram bez psplus, i drugie tureckie z ps Plus Extra. Gry online mi działają np. gram w Fifę i działa multiplayer, ale mam problem z pobraniem nowych gier. Wczoraj chciałem pobrać dostępna w abonamencie Ps Plus Extra grę i wyskoczył mi błąd na niebieskim ekranie error e-82106o4a. Błąd ten wyskakuje na każdej grze która chce pobrać, dotychczasowo pobrane gry jak Horizon i inne działały, długo nie pobierałem nic nowego.

Wujek Google informuje, że to błąd "problem z potwierdzeniem karty debetowej". Nie wiem o co chodzi bo usługa była kupiona znaną metoda przez cinkciarza we wrześniu i do końca września powinna być aktywna. Mieliście coś takiego, bo w necie się rozpisują, że problem jest znany ale nie widzę jakiegoś rozwiązania?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaolin28: Słabo szukałeś w takimi razie, po odpięciu karty problem znika. Ewentualnie dodaj nową kartę i ustaw jako domyślny sposób płatności. Może być problem z ponownym dodaniem cinkciarza, ja u siebie usunąłem, bo już nie planuje tam nic kupić. Na pepperze masz wątek odnośnie tureckich zakupów, zobacz sobie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Snippet: wiem właśnie xd jestem umowiony z gościem na niedzielę za 750zl na rocznej gwarancji i dorzucs opłacone świeżo konto z GPU aktywnym na rok;)

P.s. pomogło usunięcie karty, idę zagrać w. Os ostatni raz na PlayStation w najbliższych latach (,)
  • Odpowiedz