Wpis z mikrobloga

W najbliższy wtorek ta ulana klucha Lempartowa idzie robić protest przed Komisariatem Policji IV w Krakowie XD
Lewactwo stosuje już tak prymitywne zabiegi, że nawet nie wpadli na to, żeby ta wiesiniara nie stała na czele prostestów.
Przecież z was to się można już tylko śmiać, bo nikt takiej pajacerki poza wami nie odwala.
#bekazlewactwa #bekazneuropy #4konserwy #protest
  • 14
szury z konfy nie mają zarzutów


@karakanjaroslaw: ale za co mają mieć zarzuty gdzie większość to zwykłe gołodupce?

Bosak ma robić wały z 10 tys zł dochodów rocznie i tyle samo oszczędności? Na stanowisku instruktora windsurfingu?
@Nanuno: Przecież Lewica to standardowa socjaldemokracja tak jak wszędzie w Europie. Sry, ale nie da się porównywać lewicy z konfą, gdzie prawie każdy jej czlonek wypowiada regularnie jakieś foliarskie głupoty. Korwin z lekką pedofilią wiecznie, niepełnosprawnymi i kobietami. Braun z ciekawą interpretacją gwiezdnych wojen, "przesiedleniem Ukraińców" czy głupotami o agenturze zawsze. Berkowicz z jazdą pod wpływem narkotyków. Wilk zachwalający Białoruś xd. Reszta jakiegoś planktonu nieznanego to ludzie, którzy boją się 5g
@NonOmnisMoriar Radzę posłuchać co wygaduje taka Sylwia Spurek z Lewicy, czy inne Jachiry i Żukowskie. Zobaczyć co wyprawiali na granicy, gdy nielegalni imigranci próbowali sforsować nasze granice. Co robił taki dżentelmen jak Franek Starczewski. Co mówi taki Biedroń odnośnie jazdy samochodami spalinowymi. Hipokryzja i oderwanie od rzeczywistości to twarz Lewicy i nie ma większego raka w polskiej polityce, niż oni. Przejrzyj na oczy człowieku, bo TVN przepral Ci mózg.
@Nanuno: Jedyne co mówi Sylwia Spuerk to to, żeby ograniczyć spożywanie mięsa. Nie da się chyba tego porównać do lekkiej pedofilii Korwina xd. Na granicy umierają niewinni ludzie, więc to chyba całkiem zrozumiałe, że Lewica tam działała i krytykowała działania Straży Granicznej, która uniemożliwiała pomoc niewinnym ludziom i wypychała ludzi za granicę, żeby mogli sobie umrzeć. Jazda samochodami spalinowymi musi być ograniczona ze względu na klimat i zanieczyszczenie powietrza. Już teraz
@NonOmnisMoriar Dobra, po tych wysrywach, które właśnie napisałeś utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu, że jesteś kompletnie odcięty od bazy i szkoda mojego czasu na Ciebie. Możesz się rozgościć na mojej #czarnolisto wraz z innymi odklejeńcami.