Wpis z mikrobloga

Ostatnie dni przyniosły wiele kontentu. W każdym z nich, niestety, zginął człowiek. Najpierw egzekucja w #poznan, potem rajd w #krakow. A teraz "Pani Joanna", która dokonała #aborcja

Otóż, pomijając "sztukę" Pani Joanny i jej inne wybryki, #!$%@? zachowaniem jest uczepienie się bodajże przez polityczkę Pani psycholog/psychiatry, która powiadomiła policję o możliwości popełnienia samobójstwa. Kobieta powinna dostać #!$%@? ORDER, bo uratowała tej kretynce życie. Oczywiście, Pani Joanna leci teraz w #!$%@?, mówiąc, że ona to nie potrzebowała pomocy, bo nie chciała sobie nic zrobić i "nie rozumie, po co była później badana na oddziale ginekologiczno-położniczym".

NO #!$%@? ROZNOSI MNIE JEJ BEZCZELNOŚĆ

Pani Mecenas też niczego sobie. Policja prostuje jej kłamstwa mówiąc, że:

"Szanowna Pani, jako mecenas wprowadza opinię publiczną w błąd. Postanowienie Sądu tyczy się tylko i wyłącznie telefonu, a nie „działań wobec Pani Joanny” jako całości.Sąd generalnie nie miał uwag do zasadności podjętych czynności,a dodatkowo uznał zatrzymanie laptopa za zasadne."

Na co ta odpowiada:

"Zresztą opinia publiczna ma szansę zapoznać się z całością pisma i samodzielnie wyrobić sobie opinię. Jako pełnomocnik mam prawo do przedstawiania stanowiska swojej klientki. Państwa zarzut zrozumiałym, gdybym nie pokazała orzeczenia." XDD

TAK, BO NA PEWNO OPINIA PUBLICZNA CO SIE #!$%@? ZNA I MA CZAS BĘDZIE CZYTAŁA PISMO. MECENAS DNO DNA. Ale związana z #lewica, więc nihil novi.

Sprawa mocno pachnie ustawką. Wprost: Po prostu opozycji udał się marsz 04.06. Sondaże podskoczyły i chcieli zorganizować drugi marsz, ale nie było okazji. Więc wyciągnęli idiotkę, która może zgrywać ofiarę i łapać #atencja. Szkoda, że kosztem prawdziwych ofiar.

#p0lka #logikarozowychpaskow #polityka #policja #panijoanna #przegryw #bekazlewactwa #marszmilionaserc
  • 3
  • Odpowiedz
@Gdybykozkanieskakala: Co jest niby zasadnego w zatrzymaniu laptopa? Szukają dziury w całym, bo nie mogę znieść, że ktoś zrobił aborcję i obraził biedny kościółek. To jest zwykła zagrywka polityczna prawicy, która próbuje prześladować ludzi za aborcję.

Już parę kobiet w tym kraju przez to zginęło, bo nie otrzymały potrzebnej pomocy medycznej (aborcji) kiedy występowało zagrożenie życia.
  • Odpowiedz
  • 0
Wieszają się na pani psycholog/psychaiatrze nie dlatego, że zadzwoniła po pomoc tylko dlatego, że ujawniła tajemnicę lekarską mówić, że pani joanna "zrobiła aborcję", a tego no chu ja nie powinno nikogo obchodzić. Powinna tylko zgłosić sam fakt. Więc dlatego ma odpowiadać za swój czyn. Doczytaj się trochę.
  • Odpowiedz