Wpis z mikrobloga

Kisne w opór z tego, że wszystkie opinie o większych firmach na gmaps są zasrane przez transiarzy xD i zawsze jest to coś w stylu pic rel "chcieli ode mnie nie wiadomo co, więc się obraziłem i pojechałem, zobaczcie jakim jestem panem z cięzarówki" xD wejdźcie na komenty dowolnej fabryki w swojej okolicy.
#bekaztransa #heheszki #googlemaps
Weronisia97 - Kisne w opór z tego, że wszystkie opinie o większych firmach na gmaps s...

źródło: xD

Pobierz
  • 55
@wezsepigulke pomocne opinie? Niby dla kogo? Weźcie załóżcie sobie jakieś forum albo grupkę na FB i tam płaczcie że cięć z Kwidzyna znowu chciał rozmiar fiuta. Opinie Google powinny być dla konsumentów i mówić o kupionej usłudze - termin, cena, obsługa klienta i rozwiązywanie przez firmę problemow, etc.
Takie badziewie to jakbyś sprawdzał sobie opinie knajpy czy ma spoko jedzenie, a w komentarzach byli pracownicy pisaliby że mało płacą.
@wezsepigulke pomocne opinie? Niby dla kogo? Weźcie załóżcie sobie jakieś forum albo grupkę na FB i tam płaczcie że cięć z Kwidzyna znowu chciał rozmiar fiuta. Opinie Google powinny być dla konsumentów i mówić o kupionej usłudze - termin, cena, obsługa klienta i rozwiązywanie przez firmę problemow, etc.

Takie badziewie to jakbyś sprawdzał sobie opinie knajpy czy ma spoko jedzenie, a w komentarzach byli pracownicy pisaliby że mało płacą.


@gerbilos: to