Wpis z mikrobloga

Aloszka, czy #elitedangerous w wersji na PS4 zawiera w sobie dodatek Oddyssey (bo widzę, że nie można go kupić osobno)? Czy w tej grze istnieje jakiś sensowny single player czy nacisk jest położony wyłącznie na multi?
  • 6
  • Odpowiedz
@Jacoos1 odpowiedź na każde pytanie to: Nie.

Odyssey nie jest wspierany na konsolach,

Gra też nie ma sensownego singla, możesz latać w trybie single, ale robisz wszystko to samo co na multi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Keris: No dobra, ale tam jest w ogóle jakaś fabuła? Można tę grę skończyć na singlu? Czy po prostu latasz w wielkim uniwersum do porzygu? Podrzucisz ew. coś w tym klimacie na PS4/5?
  • Odpowiedz
@Jacoos1: latasz do porzygu, wielu cmdrów już dawno się porzygało i znudziło ( ͡° ͜ʖ ͡°), fabuła jest ale prowadzona bardzo powoli, i jednostajnie, gracze mają najczęściej pomóc stronie A albo B w konflikcie, albo coś zrobić (lub nie) i to wpływa na dalszą fabułę, z tym że liczone są działania tysięcy graczy, by pasek postępu danego zdarzenia się poruszył.
  • Odpowiedz
@Jacoos1: Mam pleja 4 na którym w coś grałem ostatnio chyba 2 lata temu więc ci nie powiem, obecnie gram tylko na PC. Po prostu nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz