Wpis z mikrobloga

#gory #morze #wakacje
Mireczki, serio nie ma już tanich zwykłych kwater prywatnych? na bookingu czy 'resort' czy zwykły pensjonat to wszystko w cholere drogie. Może wiecie gdzie obecnie szukać jakichś tańszych kwater wakacyjnych? Zależy mi aby było łóżko i łazienka, nawet może być na korytarzu. kiedyś pamiętam szukałem na telegazecie xd albo szukało się na miejscu na pałe pół dnia xd od kilku lat albo booking albo trivago, travelist.pl, ale ceny tam teraz to już abstrakcja
  • 9
  • Odpowiedz
@smieszeklukasz: tanio już było. Ja za pokój z łazienką płaciłem ostatnio niecałe 200. 2+1. Taniej nie znalazłem pokoju z łazienką. Nad morzem.

W górach w sumie podobnie cenowo, ale standard lepszy.
  • Odpowiedz
@smieszeklukasz: google maps, olx, booking a na miejscu ostatnio w Węgierskiej Górce płaciłem 80 za pokój. Teraz na sierpień okolice Augustowa na jeziorkiem też bez problemu za 130 na 2 osoby mam chyba fajna miejscówkę.
  • Odpowiedz
@smieszeklukasz: jak znajdziesz na bookingu to szukaj tej miejscówki na google maps i uderzaj do właściciela te 20% taniej jak ci da to i tak wyjdzie lepiej niż prowizje dla bookingu, często maja swoje strony www albo ogłoszenia na nocowanie .pl czy innych podobnych stronach
  • Odpowiedz
  • 1
@sberatel miałem jeden taki pensjonat i właśnie w tym roku się zdziwiłem negatywnie. byłem w czerwcu przed wakacjami. Za pensjonat zażyczył 40 zł mniej za pokój 2 os niż na bookingu resort z basenami
  • Odpowiedz
@smieszeklukasz: Ja zawsze szukam na olx, tylko nie pisz, tylko od razu dzwoń. Najlepiej jeszcze wcześniej wklep miejscówkę z olx na mapach Google i poczytaj opinie czy Ci pasują, lokalizację obczaj. Są też inne portale np. nocowanie.
  • Odpowiedz