Wpis z mikrobloga

Smaczki z LAJWA, jak on gada, niczym Max KOLONKO z JUESEJ zaczął Marcin gadać, oby nie skończył jak MAX KOLONKO, sam bez Rosatki, bez kasy, zaraz jakaś zbiórka na siepomaga będzie na niego jak tak pójdzie, w punktach, będzie długo, więc lista dla wytrwałych:
1/Prusa w kicie-brzmi jak Prusak w kicie, czyli jednak w częściach tego Prusaka nabył, Francuz go w spadku dał i w nim umarł. Niby gada, że to o drukarce, ale komisja Macierewicza wie, że to aucie jednak było;
2/Browser otwarty-ale on ynglyszem napizga jak deszcz w kieleckim;
3/Przemysław się zjawi-KING IS BACK;
4/Urodziny u Anżeja i wzrost wagi-Anżej winny, Anżej winny, Anżej winny, x100;
5/Błędy podczas budowy-???, samobiczowanie lekkie, ale dom XXI wieku Marcina to byłaby duża stodoła i tego się trzymajmy;
6/Strzelanina w Poznaniu i gość z MEGANA-niefajne są takie akcje powiem szczerze, takiego komentarza mi brakowało;
7/Kamera sportowa u zawodnika co ze sportem nie ma nic wspólnego to jak sylwetka sportowa u Najmana;
8/TESLĘ teraz czy LIFT-kwestia indywidualna, nie takiego eksperta oczekujemy;
9/BODYSHOP TESLI-To taki szop gdzie świeże body dopaujesz do Tesli, podobno Joanna Krupa i jej siostra jak masz Tesla, same wskakują podczas jazdy do przodu;
10/Kto nie ciśnie, każdy ciśnie-tak jak pkt 1, podobno on o Tesli gadał, a nie ciskaniu Kaśki za bimbałki, ostatnio tak jakby wyciskał miseczkę małe C z miseczki B, tak tylko ciśnie Marcin;
11/Piątak na FFD-dzisiaj za 200 ml. Tymbarka dałem 3 PLN-y, więc musztardę saperską może za 5-tkę ogarnie i będzie dorzucał ją strzykawką do burgerów w Złotych Łukach. Widzu bądź poważny, inflacja, Glapa kłamie, inflacja, daj choć dyszkę na FFD;
12/Od cygana pod marketem-Jazda z cygnami, tego nam trzeba, Szafa jak prawdziwy Polak wie, że od cygana pod marketem to NIE;
13/Ksiądz z ambony-tego nam trzeba. Oby trafił kiedyś do Pauliny Guzik, obczajcie ją, niezła lala, to pogadają sobie o dogmatach papieskich w TVP;
14/Becelować hajs-tak jest, target 2000+ i chodzi o rocznik urodzenia na to czekał, Borixon na słuchawkach i teksty wchodzą jak nóż w masło;
15/Szpan jak Tesla-taka szpileczka. Telsa to szpan tylko w młodym wieku hehe W starym juz nie;
16/Korean barbekju-brzmi jak Puszbarber w ustach Szafy, więc może tak jak pkt 1 i pkt 10, o czym innym myślał, o czym innym mówił, może Puszbarber to jego zaginiony syn?;
17/Waga mi stoi-dobrze, że choć waga stanęła, a Kaśka wyładniała, więc Tesla to nie szpan, tylko takie extra 10 centymetrów w imaginacji Kaśki;
18/Uwaga o wadze-czerwony jak cegła, cegła stodoły XXI wieku. Podobnie Najman zaregaował jak mu Borek boxrec poczytał;
19/50 czapek-50 CENT w szoku;
20/Kwestie sanitarne i siedzenie na sedesie z japońską deską z przyciskami-taki jest Marcin, gubernator Miedzianej Góry, którego wójt gminy nawet się obawia i odpowiednio w zimie odśnieża dojazd do posesji Marcina;
PS do 20-https://pl-pl.facebook.com/damian.slawski.wojt/ To jakiś pozorant i ignorant, bo nigdy Marcin władzy konkurencji nie dałby, a taki z mlekiem pod nosem idealny;
21/Nie jeździmy Ferrari-tylko Dziadek ma G-klasę i Rolexa Daytonę, ale on jest stary i to nie jest już szpan, pkt 15;
22/Wagę 140 miałem 20 lat temu-co to miało być? Joannę Krupę z Białegostoku też i śpiewał jej Miałaś 18 lat, bo on stylizował się wtedy na BIGPUN-a i wagi nie ukrywał;
23/Pozdro BYKU-jadą mu z tą wagą, ale tego nie wyłapał, więc nie było reakcji, jak z pkt 18;
PS do 23-Widzowie zarzucają Marciowi, że jest tłusty kotem jak niejeden biskup, a może arcy, w sumie Marcin niedługo bluzę Air Jordan zamieni na koloratkę, bo donejty za małe i będzie zbierał na Misje w Afryce;
24/Kościół świętego Wojciecha-Marcin jest tam proboszczem incognito, zbiera hajsiwo, pisze kazania dla młodych wikariuszy, spowiada młodych 8-klasistów przed bierzmowaniem i tak dalej. Pierwszy raz padło miejsce pracy, w końcu Tesla i klocek to nie z wózków widłowych;
25/Szafa jedzie do BUSKA czy do BUZKA?-jeśli to drugie, to niech nie jedzie, jak to koło 2010 roku się mówiło, z Buzka to są dziewczyny brzydkie i kościste;
26/Wylewny Szafa razi-właśnie patostream o Murze Chińskim z Przemkiem, albo telefon po alko do Łysej: co z 100 koła?, odnowiłoby karierę naszego YouTubera;
27/Marian do Sielpi jeździ 40 kilometrów rowerem-Marcin nie, bo jego elektryczny nie ma takiego zasięgu na baterii;
28/Fiatem 125p nie rozpędził się do 110 km/h-chyba z silnikiem od kosiarki, 160-170 km/h spokojnie jedzie takie autko i każdy to wie;
29/Nie kręci mnie samochód spalinowy, ale Mustanga 5.0 prawie kupił i się nie załapał-Ford mu nie sprzedał, czy wtedy była akcja ,,100 koła"?, ciekawe;
30/Powrót do sprawy MEGANA-błąd ekstremalny, bezdomny, matka z dzieckiem na drodze, młode chłopaki, byliście młodzi?, sporo popełniłem błędów, teraz szpilka do Łysej, nie pada hasło,a każdy wie, że o niej;
31/Bogusie w M3-ale kotlet odgrzał, 10 lat chyba minęło od pamiętnych rajdów;
32/Emerson Ef.-myślałem, że on kibic Senny, ale szanuję za znajomość F1;
33/Wina pieszego-Szafa kontra Hołek w debacie, a obok Królowa Życia pani Sylwia Pe na TAK i Mecenas Kaszewiak na NIE u Jaworowicz tego nam trzeba;
34/10 lat Szafa już bawi i uczy, bywając czasem nudny, co za biczowanie;
35/Zeżrę dla Was, niechętnie, ale pkt 34, 10 lat na YT zobowiązuje;
36/TestHub.pl-polecam, sam siebie polecił, no nie mogę, tylko on poleca sam siebie, król jest tylko jeden;
37/Lubię biesiadować w weekend-on chyba oprócz bycia proboszczem incognito, jest wspólnikiem tego gościa od pizzeri Biesiadowo.pl, co twierdzi, że za 50 koła PLN można mieć pizzerię;
38/Niemili w komentarzach/Niekulturalni w komentarzach-wstyd, wstyd, wstyd, wstyd x100, podobnie jak wina Anżeja z pkt 4;
39/Wolę mniejsze grono-YT kameralny, tego nie grali;
40/Celna riposta, nie hejt-takie chamstwo, takie prostactwo, będzie bił wrogów jak Najman Jóźwiaka w wielkim rewanżu, bójcie się, bójcie;
41/Ten drugi od Konowicza, bo zmarł, jestem nad Krzyśkiem, bo mam Teslę, Kaśkę i Cytrynę, nie dla szpanu;
42/Zmywarka u Seniorki, co jej nie ma, jak drugiego od Konowicza, ale hołmkit trzeba mieć;
43/,,Segafredo"-Ynglysz lepiej idzie, niż Italiański Język, ale dał radę, przeczytał;
44/Kaśka przynosiła kwaśną kawę-jak to tak?, to Łysa była zła, nie Kaśka, Marcin, bo jeszcze ona ucieknie, nie rób nam tego;
45/Ile zarobiłeś najwięcej na filmie?-Nie wiem, mam to gdzieś, przy pracy jak proboszcz u świętego Wojciecha incognito drobnych nie liczę;
46/Kran z zimną wodą gazowaną to jak przyciski na japońskim kibelku-w tym wieku to już nie szpan;
47/KAWA ŻÓŁW w COSTA COFFE-product placement hehe;
48/Segefredo x2-product placement, po raz któryś, niech UOKiK wjedzie na kwadrat pod Kielcami i sprawdzi fakturki;
49/On gwiazdki Michelina daje-tylko jego restauracje po rekomendacji przetrwają wszystko;
50/Bateria nienawidzi ciepła-Teraz z trybu Marcin bawi, przechodzimy w tryb Marcin uczy;
51/Nie lękam się-normalnie zaraz Barkę puści na głośniki;
52/Marcin spekulantem nie jest, koniec kropka hehe;
53/Ostrowiec istnieje i ma się dobrze, Gubernator dba też o inne rewiry województwa i jest wszystko ok, a nie Warsaffka i katastra Czajki, parady i takie tam inne;
54/W zimie będzie więcej pogadanek z Marcinek, bo będzie zimno;
55/Samolot w Warszawie-to nudne lepsze sprawa MEGANA.
56/Było miło, tak na koniec, pudrowanie noska;
57/Nie chcę być mega klocem-i kto to mówi hehe.
To chyba było było na tyle;)
#mocnyvlog#
  • 5