Wpis z mikrobloga

Takie oto zadałem pytanie i głosami @siwyusek @tHoePs @Stopa_Stefana @Elliminati @n0rex @cordant @Mnichu @Mamuts @kessubuk @Yulemir zwyciężyła odpowiedź NIE.

Dziękuję też @Adrianq @Aydyn @Mamuts @kessubuk za oddanie swoich głosów na tak. @Mamuts @kessubuk dostajecie podwójne podziękowania za podwójne głosy.

Pytanie brzmiało:



#firstworldproblems #glupiewykopowezabawy #podziekowania #wyniki #nieszczesliwamilosc
  • 13
  • Odpowiedz
@Alver: z byka spadłeś? O takie rzeczy decydujesz na mirko? Ile masz lat? 13? Zapamiętaj jedno, że jak się rozchodzisz raz i wracasz, to będą kolejne "rozejścia" Rzadko ludzie wracają, mają swoje powody, by coś kończyć. Rękę masz - to fapaj, aż nie znajdziesz innej. Kochasz? a co to #!$%@? telenowela?
  • Odpowiedz
@Alver: nie czaisz, bo nie pada. Napisałeś tylko zabawa, z jednej strony płaczesz mocno, że bez niej żyć ciężko, potem się bronisz, że bawiłeś się nią, a teraz nie czaisz?
  • Odpowiedz
@mjfotocompl: lol, albo ja źle napisałem albo Ty nie zrozumiałeś. Pytanie było zabawą. Przecież odpowiedzi mirków nie wpłynęły by na to czy bym to zrobił czy nie. W życiu nie nazwał bym 54 miesięcy związku zabawą, to był jak by nie patrzeć najlepszy okres w moim życiu a ona jest cudowną kobietą.
  • Odpowiedz
zwisa mi, to była zabawa i tyle, i tak bym tego nie zrobił


@Alver: to przeczytaj kilka razy co napisałeś i nie miej mi tego za złe, że tak to odbieram. 54 miesiące? Ciekawe kiedy dojdziesz do tego, że zmarnowałeś tyle czasu:)
  • Odpowiedz
@mjfotocompl: odnosiłem się do

O takie rzeczy decydujesz na mirko?


dlatego tak napisałem. Zresztą skoro jasne to już nie ważne.

I mam nadzieję że nigdy tak nie stwierdzę choć od początku grudnia czuję się do dupy :|
  • Odpowiedz