Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka chyba to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie materiał tvnu o konfederacji. Ja nie znalazłem tam ataku ale może pomożecie mirkowi który twierdzi że jest to atak i obalicie moje spojrzenie na takie podsumowania.

https://fakty.tvn24.pl/zobacz-fakty/konfederacja-wyrasta-na-trzecia-sile-jakie-poglady-reprezentuja-jej-politycy-7245157

  • 12
  • 0
@przemyslaw-maczka: a to proste:

obiektywny - ktoś kto jest obiektywny przedstawia i ocenia świat w sposób odpowiadający faktom niezależnie od własnych emocji, uprzedzeń, interesów.


Ja nie mam żadnego interesu w tym żeby zgnoić pod tym względem konfederatów. Ja chcę doszukać się prawdy.
  • 0
@ibilon: miałeś szansę na potwierdzenie swoich słów. Twoje projekcje na temat strzelania zostaw dla siebie. Nie będę usuwał twoich komentarzy w swoich wpisach jak potwierdzisz swoje słowa tam gdzie cię prosiłem.
@aarahon:

Ja nie mam żadnego interesu w tym żeby zgnoić pod tym względem konfederatów. Ja chcę doszukać się prawdy.


OK ale my piszemy w kontekście TVN24. Ty napisałeś cytuję:

Dziś w bonusie materiał tvnu o konfederacji. Ja nie znalazłem tam ataku ale może pomożecie mirkowi który twierdzi że jest to atak i obalicie moje spojrzenie na takie podsumowania.

https://fakty.tvn24.pl/zobacz-fakty/konfederacja-wyrasta-na-trzecia-sile-jakie-poglady-reprezentuja-jej-politycy-7245157

- słowa Korwina i ich obiektywne podsumowanie,
- wpis Mentzena i jego
  • 0
zgodnie z twoimi słowami to TVN ma interes by zgnoić konfederację


@przemyslaw-maczka: absolutnie nie. Nigdzie tego nie napisałem.

poza tym wiadomo że stacja TVN tak jak TVP jest nastawiona politycznie


@przemyslaw-maczka: no jak? Proeuropejsko?

więc jakikolwiek materiał polityczny z tej stacji nie może być z twojej definicji w jakikolwiek sposób obiektywny.


@przemyslaw-maczka: więc pokaż ten subiektywizm. Do dzieła ;)

Człowiek zawsze będzie coś faworyzował, przedkładał uczucia nad zdrowy rozsądek.
@aarahon:

absolutnie nie. Nigdzie tego nie napisałem.


Napisałeś że ty nie masz interesu, TVN już ma.

no jak? Proeuropejsko?


Czyli są nie po drodze z konfederacją. Czyli nie mogą być obiektywni wobec nich.

więc pokaż ten subiektywizm. Do dzieła ;)


Wyżej napisałeś że TVN jest nastawiony proeuropejsko, a jak wiemy konfederacja zbyt proeuropejska nie jest. Sam ten fakt jak dla mnie powoduje że jakiekolwiek zdanie TVN o konfederacji jest subiektywne. Więc
  • 0
Napisałeś że ty nie masz interesu, TVN już ma.


@przemyslaw-maczka: nie napisałem że TVN ma interes w tym żeby zgnoić konfederację. Nie łżyj.

Czyli są nie po drodze z konfederacją. Czyli nie mogą być obiektywni wobec nich.


@przemyslaw-maczka: Oczywiście że mogą być obiektywni wobec konfederacji ale swoją rację możesz udowodnić pokazując ich subiektywne podejście do tematu.

Wyżej napisałeś że TVN jest nastawiony proeuropejsko, a jak wiemy konfederacja zbyt proeuropejska nie
@aarahon:

nie napisałem że TVN ma interes w tym żeby zgnoić konfederację. Nie łżyj.


Napisałeś:

Ja nie mam żadnego interesu w tym żeby zgnoić pod tym względem konfederatów.


Spoko, ale TVN ma interes by gnoić pod każdym względem konfederatów. Wybacz jeśli z moich wiadomości wynikało że ty napisałeś to o TVN. Ty napisałeś że ty ich nie masz po co gnoić. Ja sądzę że TVN jednak ma interes by ich gnoić.
  • 0
Spoko, ale TVN ma interes by gnoić pod każdym względem konfederatów


@przemyslaw-maczka: udowodnij. Pokaż jeden jakiś przykład takiego nieobiektywnego zachowania. Właśnie po to jest moja przypominajka.

Nie mogą, chyba że przyznamy że TVP może być obiektywne wobec lewicy ;)


@przemyslaw-maczka: Oczywiście że TVP może być obiektywne wobec Lewicy. Ale nie chce i to udowadnia.

Rozmawiamy o materiale TVN, głęboko gdzieś mam twoje zdanie na ten konkretny temat. Ty wiesz w