Wpis z mikrobloga

Donald Cück znowu chce robić politykę na nośnym temacie i organizuje "marsz miliona platfusów", znowu zwęszył krew i chce zbijać kapitał polityczny ile tylko się da, znowu z całej Polski zwożony będzie żywy inwentarz ogłupiony tvn-em.
Naprawdę chciałbym by Konfederacja dobiła jeszcze te kilka pp w sondażach, by dać do zrozumienia platfusom, że możesz mieć potężne struktury, potężnie finansowane akcje medialne, wsparcie mediów, ale jeśli jesteś cynicznym kłamcą który obieca ci wszystko co jest na chwilę obecną popularne, karierowiczem, złodziejem który bliźniemu wypomina źdzbło w oku a belki w swoim oku nie widzi, obłudnikiem i covidowym zamordystą to nic ci nie pomoże. Nawet gdyby jutro Kaczyński zastrzelił ciężarną niepełnosprawną kobietę, a ty później organizowałbyś codziennie marsze upamiętniające.

#bekazlewactwa #bekazpo #bekazpodludzi #bekaztuska #cuckold #marszmilionaplatfusow #polityka
  • 32
  • Odpowiedz
@BadSebastian: Trzeba mieć naprawdę gwoździa we łbie i to dwumetrowego oraz być nie betonem, ale żelbetem żeby chodzić na te marsze wolności platformersów. Marsze wolności w kraju demokratycznym, w którym masz już wolność słowa, a te dzbany o to walczą robiąc z siebie błaznów na tle międzynarodowym, to chińczycy muszą w swoim TOTALITARNYM kraju codziennie walczyć o prawa człowieka, a u nas tusk nas ośmiesza na tle międzynarodowym

Poza tym ja
  • Odpowiedz
ja bym dał konfederacji szanse, ale dopiero wtedy kiedy zrobią porządek sobie z niektórymi posłami m.in mikke, braun i metzenem,


@Zielonykwiryta: no tak dam szansę konfederacji jak #!$%@?ą liderów, a do tej pory lepiej niech pis rządzi xD.

Zapytaj Mateckiego kiedy po mnie przyjdzie jak będziesz z nim makowca #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@Kwasek666: Odezwał sie przyglup, który nie wie, że inflacja może spadać i wstawia swoje chochoły jak na trolla przystało ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zielonykwiryta: ty to nawet pewnie nie wiesz czym jest procent składany oraz jak jest liczony współczynnik inflacji xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: @Malpigaj To oznacza homoseksualiste, którym jesteś


@Zielonykwiryta: a, a z ciekawości skąd znasz to określenie "ciepły"? Kolega ci powiedział? ( ͡º ͜ʖ͡º)

bo inflacje wylicza się co kwartał i jak najbardziej możesz ją kontrolować i ją zmniejszyć


@Zielonykwiryta: można zmniejszyć tępo jej wzrostu. Realnie by cofnąć inflację musiałbyś mieć deflację, więc nie wiem co ty #!$%@? xD

No chyba, że dla ciebie ceny
  • Odpowiedz