Wpis z mikrobloga

Nie wiem w ogóle po co mu dawać rozgłos. Przecież to niesamowity odklejeniec, który marzy tylko i wyłącznie o zasięgach. Co chwilę płacze, że ma niskie wyświetlenia, że nie ma nowych widzów, że nie ma szans dostać się na fame mma, bo go tam nikt nie chce. Co chwilę zaczepia w kontrowersyjny sposób popularniejsze osoby licząc na reakcje, a gdy takiej się nie doczeka, albo go gdzieś zbanują to dostaje furii, którą próbuje przykryć tym swoim kretyńskim śmiechem xD Zostawcie go w spokoju, niech sobie streamuje do końca życia dla tych 150 ludzi.
#carrioner
  • 9
@Trollwykopowy: Mu mu żadnego poważnego rozgłosu nie damy, ba ktoś se przypomni że taki osobnik w ogóle istniał i tyle, on najbardziej by chciał żeby jakiś revo, gimper, czy konopski o nim mówili. Ale na chwilę obecną to pojawił się na tagu i stara się "Ostro wyjaśniać innych" XD
@Trollwykopowy:

Nie wiem w ogóle po co mu dawać rozgłos.

Regularne (słuszne) wyśmiewanie go na tak niszowym tagu nie daje mu absolutnie żadnego rozgłosu co najwyżej uśmiech na twarzach kilku osób widzących jak on się denerwują bardzo twierdząc, że jest spokojny ma to gdzieś i tu nie wchodzi kiedy nic z tego nie jest prawdą. Na jednym z ostatnich filmów na których mówił, że tu nie wchodzi sam się sprzedał mówiąc
@Trollwykopowy: A co boli was, że inni tak jak i wy dobrze się bawią obserwując to? Tylko dla Was taka rozrywka? Zastanówcie się, jaki jest sens cenzurować coś z czym się nie zgadzacie. Tylko to się zradykalizuje. Im więcej osób to zobaczy tym więcej to wyjaśni, albo się z tym zgodzi co pewnie i wam zmieni zdanie wtedy (albo moje). Co jak co ale Wykop powinien rozumieć np. wykop-efekt. Jeżeli coś
@zygiboos: Właściwie to od biedy można by było napisać doktorat o tych bzdurach jakie wygaduje i solidnie wypunktować brak logiki w jego wypowiedziach. Tylko po co marnować czas na niego? Już lepiej wyjść na spacer albo zbierać grzyby w lesie, spotkać się ze znajomymi czy cokolwiek innego. :)
@email-emailowy: Sporo osób tak mówi, potem rozpoczyna research albo dyskusję z Carrionerem na discordzie i nagle się okazuje, o kurcze, rzeczywiście większość gatunków razem z człowiekiem jest hipergamicznych i hippogamicznych, o kurcze rzeczywiście dany kolor człowieka statystycznie robi znacznie częściej dane rzeczy. O kurcze, rzeczywiście jak mówi się że otyłość to choroba, to więcej osób na nią zapada, a jak się "udaje że nie" to mniej. Myślę, że forma się Ci
@zygiboos: 1. Kobiety te emocjonalne, uczuciowe a mężczyźni logicznie myślący. (Najwidoczniej urodzili się bez ciała migdałowatego) 2. Tylko mężczyzna potrafi pokochać romantycznie a kobieta nie. 3. Miłości nie ma bo to tylko hormony- czy tam inne substancje, które zaburzają myślenie. Czyli mamy uczuciową kobietę, nie znającą miłości romantycznej i mężczyznę, którego uczucia nie obchodzą ale jednak obchodzą bo zakohcuje się romantycznie. Podsumowując miłości nie ma, więc o co może chodzić temu
@email-emailowy:
1. Tak jest to całkowita prawda, wiąże się to z tym, że w mózgu mężczyzn jest więcej połączeń pomiędzy tymi samymi półkulami, a w kobiecym pomiędzy. Wszystko łączą, bardziej je interesuje co czują w stosunku do tego co usłyszały niż co jest treścią. Na tej podstawie kształtują światopogląd. Polecam sprawdzić.

2. Tak to też prawda. Kobieta prawdziwą niezależną miłością taką jak facet pokocha jedynie dziecko, kobieta kocha bardziej uczucie bezpieczeństwa
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zygiboos: @zygiboos: 1. Nie ma to jak budować swój światopogląd na jakichś badaniach, które nawet nie są potwierdzone bo ludzie dalej badają mózg, który może tego nie wiesz ale jest bardziej skomplikowany.
2. Bullshit. Kłamstwo.
3. Jaka kobieta? Może taka która nie chce mieć dziecka? A po za tym na kobietę miłość też działa "jak narkotyk". Działa to na każdą osobę, która kocha partnera/partnerkę. Również mnie rozbawiłeś bo nie znasz