Wpis z mikrobloga

@CzeczenCzeczenski: na wykopie pełno jest ludzi którzy uważają że Białorusini są inni i wgl
dla mnie to jest takie samo g.wno jak ruskie, też dali się wciągnąć w rządy jakiegoś śmiesznego dyktatora który im wciska kity i podziela wszystkie poglądy putina 1:1 wyszło tam pare osób na protest w 2020 jak u ruskich na początku wojny ale tak śmieszna liczba protestujących to może flaszkę obalić a nie dyktatora, gdyby faktycznie
  • Odpowiedz
na wykopie pełno jest ludzi którzy uważają że Białorusini są inni i wgl

dla mnie to jest takie samo g.wno jak ruskie


@mial85: ku**a! Ja wiem, że to wykop, że użytkownicy generalnie delikatnie upośledzeni intelektualnie... Ale chłopie, ty sam jesteś z bloku wschodniego. Twoi przodkowie pracowali w kołchozach zwanymi PGRami. A teraz, gdy od 20 lat jesteśmy w Unii plujesz na innych zapominając skąd nasze współczesne społeczeństwo się wywodzi. Do
smutny_przerebel - >na wykopie pełno jest ludzi którzy uważają że Białorusini są inni...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-19 o 21.49.56

Pobierz
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: wszyscy jesteśmy z bloku wschodniego w który zostaliśmy wepchnięci, więc będę się odcinać i będę pluć na sowieckie ścierwo, bo to przez nich odrzuciliśmy plan Marshalla i byliśmy w d.pie daleko za całym zachodem, to oni z Moskwy przez swoich funkcjonariuszy nas tutaj dojeżdżali i gnębili, to oni wprowadzili nam stan wojenny i zabijali naszych w protestach Solidarności to oni nas rozkradali i robili sobie tu ruski folwark więc
  • Odpowiedz
ruscy to syf - powinni mieć odzielny kontynent ulepiony z ekstrementów z dala od rezty świata.Bialorusinom blizej do europejczyków niz ukraińcom kiedykolwiek będzie.
  • Odpowiedz
@usaoverkacapy: Ukraińcy obalili ruskiego Janukowycza i wybrali prozachodniego przywódcę, a Białorusini ciągle pod ruskim butem z kartoflem który robi z ich kraju pośmiewisko
  • Odpowiedz
@usaoverkacapy: nie powiedziałem że Ukraina jest taka super xd
powiedziałem że w przeciwieństwie do Białorusinów mieli jaja żeby pozbyć się z kraju proruskiego przywódcy
  • Odpowiedz
@CzeczenCzeczenski: Nie powinno sie oceniac całosci na podstawie jakiegos komentarza czy nawet kilku.
Z drugiej strony wybielanie Białorusi miało miejsce w polskim necie zwłaszcza w nurcie antysystemowym. Dochodiziło do tego, że nawet przypisywano Polsce brak małego ruchu granicznego mimo iż zablokował go łukaszneka. A na Polske wine za to zrzucali koriwnisci i narodowcy jakies 5 lat temu.
  • Odpowiedz