Wpis z mikrobloga

Dobra, bo w tym BattleBit za dużo flankowania i umierania z randomowej strony. Jestem chyba zbyt casualowy na to. Z shooterów to ja grałem najwięcej w Overwatcha i Battlefield Heroes XDDD

Kusi mnie BF1 (ciekawy okres historyczny), ale mam parę dylematów:

1. Co jak też mi nie podejdzie? Może lepiej ogarnąć EA Play i sprawdzić najpierw. Będę mógł wtedy też sprawdzić inne BFy. Coś w końcu mi wleci. Z drugiej strony I wojna wydaje się na tyle ciekawa, że te 5 dych to dla samej kampanii single player pewnie się nie zawiodę.
2. Steam czy Origin? Jest jakaś różnica? Wiadomo jak to z tymi bibliotekami jest, a cholera wie, czy się kiedyś EA z Steamem nie pokłócą, to może lepiej na Origin?

Co myślicie miruny?
#gry #battlefield #fps #shooter
  • 4
  • Odpowiedz
2. Steam czy Origin? Jest jakaś różnica? Wiadomo jak to z tymi bibliotekami jest, a cholera wie, czy się kiedyś EA z Steamem nie pokłócą, to może lepiej na Origin?


@ruda_stuleja:

jak kupisz przez steama to mozesz zwrocic gierke jezeli ci nie pojdzie.

jak kupisz przez steama to z tego co wiem to tak i tak giera wlacza sie przez ea play (origin juz nie istnieje).
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: ea play jest za 3zł na STEAM, pograj w bf 1, bf5 i bf 2042 aktualnie jedyne battlefieldy warte ogrania, nie polecam bf 4 bf3 itp bo #!$%@? same serwy sa gdzie wszedzie lataja pojazdy
  • Odpowiedz