Wpis z mikrobloga

Dobra, Mirki! Rozwiążmy to, jak dorośli ludzie - raz i na zawsze. Która radiostacja z GTA: San Andreas była najlepsza?

Mi w sumie ciężko wybrać jedną konkretną - raczej mógłbym wybrać takie, których słuchałem najmniej i które w ogóle zawsze skipowałem; a najśmieszniejsze jest to, że nawet pomijając te radiostacje i zupełnie się na nich nie skupiając - i tak znam wszystkie pojawiające się na nich piosenki dzięki tej grze.

I w sumie zadając takie pytanie, sam doszedłem do faktu, że mi też ciężko byłoby wybrać (a w sumie, to pisząc ten wpis - dalej jest) wyłącznie jedną radiostację. Każda kojarzy mi się z czymś innym. Ba! Nawet do każdej piosenki mógłbym przypisać jakieś wspomnienia po spędzeniu tylu godzin na SAMP-ie i mając w głowie wiele wspomnień z tym wszystkim związanych.

Radio Los Santos jest jedną z topowych radiostacji i jednym z najpopularniejszych wyborów jeśli o chodzi o najlepszą radiostację w grze. Wydaje mi się, że głównie też przez to, że jest to radiostacja, która - moim zdaniem - najlepiej oddaje klimat gry, a w sumie, to backgroundu głównego bohatera. Nie dziwię się, że dużo czarnoskórych brało udział w grupach przestępczych. Gdybym był czarny w tamtych latach, to pomimo tego, że mógłbym urodzić się w dobrej, wykształconej rodzinie - dzięki takiej muzyce i tak chwyciłbym za broń i poszedł z czarnymi braćmi zrobić drive-by czarnuchom z osiedla obok. Dla zasady.

Playback FM lubiłem za tę rytmikę i flow. No i taki wiecie - amerykański luz. Jedyne co pozostaje, to odpalić jakąś piosenkę i się do niej gibać, jak Rezus.

K-Rose nazwałbym takim białym Playbackiem. Może zupełnie inne klimaty, ale łączy je - znów - ten amerykański luz. Tylko jedno mi nie pasowało i zarówno pasowało - piosenka "Queen of Hearts". Chyba moja ulubiona na tej stacji, a mająca zupełnie inną dynamikę niż reszta utworów na tej radiostacji.

Master Sounds 98.3, to natomiast takie czarne K-Rose. Wiecie o co chodzi? Najpierw wpisujecie do tłumacza wyraz "X" i otrzymujecie wyraz "Y", a tłumacząc na odwrót dostajecie wyraz "Z". No wiecie co mam na myśli, nie?

Tutaj mam idealnego tipa dla Mirków - jeżeli jesteście w biegu i potrzebujecie na gwałt jakiejś dobrej playlisty do kochania się ze swoją partnerką, to wybierzcie CSR 103:9. Serio. Chyba nie muszę nic więcej dodawać. (NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! Przed wdrożeniem w życie zalecane jest zrobienie review znajdujących się tam utworów)

K-DST klasa sama w sobie. Chyba jedna z popularniejszych, dlatego nie muszę jej przedstawiać. Dla mnie też kozak, ale piosenka "Young Turks", odkąd mówiłem w języku angielskim, powodowała u mnie poczucie pustki. Też chciałbym być młody i ze swoją miłością uciec gdzieś daleko, żeby być tylko z nią, bo - jak to mówi Rod Stewart - /young hearts be free tonight... time is on your side/.

Bounce FM to chyba ta radiostacja, której słuchałem najmniej - co prawda mam też z nią wiele wspomnień, ale ciężko mi cokolwiek więcej o niej powiedzieć.

Wiem, że pisząc, że Radio:X jest chyba moją najmniej ulubioną radiostacją, otworzę puszkę Pandory, ale niestety - pomimo paru pięknych kawałków i tak nie jestem fanem.

Tak, jak napisałem wyżej o Radio:X, że jest moją najmniej ulubioną radiostacją, tak od razu napiszę, że K-Jah w ogóle nie powinno brać udziału w tej rozgrywce. Chcecie dobrego reggae, to włączcie sobie Kamila Bednarka..

Jednakże moim zdaniem, pomimo tego wszystkiego, najlepszą radiostacją jest SF-UR. Po prostu. Ta muzyka i Hans, /ja, ja/! Jeżeli wysyłalibyśmy do kosmitów muzykę, to powinna być to ta playlista, a hymnem Ziemi powinno być "Pacific 202". A jak ktoś się nie zgadza, to się nie zna i jest chamem.

A co Wy o tym myślicie?

#gry #gta #gtasa #samp #mta #gtav
n1c3 - Dobra, Mirki! Rozwiążmy to, jak dorośli ludzie - raz i na zawsze. Która radios...

źródło: u254ehuyo3c71

Pobierz

Która radiostacja w GTA: San Andreas jest najlepsza?

  • Radio Los Santos 32.0% (55)
  • Playback FM 6.4% (11)
  • K-Rose 14.5% (25)
  • Master Sounds 98.3 1.2% (2)
  • CSR 103:9 2.9% (5)
  • K-DST 23.3% (40)
  • Bounce FM 4.7% (8)
  • Radio:X 8.7% (15)
  • K-Jah 2.3% (4)
  • SF-UR 4.1% (7)

Oddanych głosów: 172

  • 5
@n1c3 co tu pisać... każda stacja w tej grze idealnie oddaje klimat początku lat 90. Gdybym miał wybierać takie top of the top to chyba csr i bounce.
Nie ma nic lepszego jak jazda nocą po San fierro a w tle lecący kawałek johnnego gilla "rub you the right way"
kocham new jack swing ¯_(ツ)_/¯