Wpis z mikrobloga

O co chodzi w ogóle z tym gościem co zamieszkał w domu obok psycholi? Jakim cudem on kupił ten dom niewiedząc co się działo wcześniej? Dziadzio chyba kupił dom w okazyjnej cenie i wymyślił sprytny plan jak pozbyć się psycholi i zarobić na nieruchomości ( ͡º ͜ʖ͡º)
Taka jest moja teoria a świadczą o tym następujące fakty:
- nikt normalny nie kupiłby takiego domu w regularnej cenie mając takich debili za sąsiadów
- wiedząc, że mają nasrane kamer wszędzie wykonywał rzeczy które dodatkowo mają sprowokować rodzinkę debili jak rzucanie petardami w ich dom, uderzanie w płot wzmagając agresję w psach, ostentacyjne nagrywanie.

Przecież jak ktoś już jest w takiej sytuacji to załatwia sprawę tylko na jeden z trzech sposobów

- siedzenie jak ofiarą, nie pogłębianie konfliktu i liczenie na pomoc tfu policji
- jak jest się kozakiem albo zna się kozaków to poza prawem
- jak jest się uczciwym kozakiem to staranie się rozdmuchania sprawy w mediach jednocześnie nie wykonując ruchów mających na celu zaostrzanie konfliktu żeby wyjść krystalicznie białym w sporze medialnym

a on wybrał media+policja+ otwarty konflikt i prowokowanie spaczonej rodzinki.

#psycholezuwagi
  • 11
no ale dlaczego wykonywał manewry które podjudzały dzbanów jak obrzucanie ich chlewu petardami? O to mi głównie chodzi


@JokerBonifacy: są na to jakieś dowody? Prędzej to TVN mógł swoimi reportażami ludzi nieznających osobiście żadnej ze stron zainspirować do odwetu.
dlaczego wykonywał manewry które podjudzały dzbanów jak obrzucanie ich chlewu petardami?


@JokerBonifacy: A to serio on? Bo mnie sie to jawi jako dzialanie kogos totalnie innego lub (nie widzialem nagran) jakies urojone wydarzenie jak ta niby sprzedaz mniejszego metrazu przez Pania Wolowicz. W ogole to jak tak czytam o ostatnich przygodach z tego universum, to jak bylem sceptyczny, tak teraz zastanawiam sie, kim jest osoba przez ktora maja takie plecy.

PS.