Wpis z mikrobloga

@Kolczaneiro: Jakiś masz, bo laska ma określony gust i podobają jej się czarnoskórzy? ;) wiem, że tacy desperaci jak wy polecielibyście na jakąkolwiek kobietę, która okazałaby wam choć odrobinę zainteresowania, jednak my nie mamy takiego problemu i możemy sobie wybierać facetów jak w katalogu mebli ;))
  • Odpowiedz
@witek027: Przeczycie sami sobie :)) skoro Polki nie leżą w kręgu waszych zainteresowań, to dlaczego jeszcze przeglądacie aplikacje randkowe z Polkami oraz dlaczego was tak triggeruje to, że Polki wami nie są kompletnie zainteresowane ;)
  • Odpowiedz
@Mamaboss:

to dlaczego jeszcze przeglądacie aplikacje randkowe z Polkami

nie używam aplikacji randkowych, a koledzy pewnie używają tylko dlatego, że chcą się pośmiać z nadętych p0lek

dlaczego was tak triggeruje to, że Polki wami nie są kompletnie zainteresowane

osobiście nie triggeruje mnie to bo nie mam problemu z powodzeniem a za kolegów nie będę się wypowiadał
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Możliwe, z racji tego że w Polsce praktycznie nie ma czarnych, mówiących po polsku. Ja ogółem nie zdziwiłabym się, gdyby stał za tym sam autor, widziałam niejednokrotnie wpisy o tym, że tworzone są fejkowe profile dziewczyn czy czadów, aby kogoś upokorzyć…
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Sączyć jad na Polaków dla koleżanek w Polsce. Widać że masz kompleksy i jesteś sfrustrowana i masz #!$%@? życie. Znam setki takich "polskich" facetów których ciągniesz łacha ale oni przynajmniej są szczęśliwi - a ty żałosna. Tobie pozostał wykop a im życie. Pewnie ciebie nikt nie chce.
  • Odpowiedz