Wpis z mikrobloga

#poznan #strzelanina #pomagajzwykopem To było do przewidzenia że jakakolwiek zbiórka dla narzeczonej zamordowanego chłopaka spotka się z bulem doopsk wykopków i ogólnie ludzi.

Jak dla mnie to może milion zebrać i niech sobie ma, przeżyła niezłe piekło a to będzie ciągnąć się za nią do końca życia, zależy od osobowości, albo wyda na terapie 500 ziko za jedną sesje, albo będzie do końca życia jechać na antydepresantach, w obu przypadkach mam to w dupie, przeżyła wielki stres, doznała wielkiej krzywdy, wszystko jest medialne, od skoorwiałego społeczeństwa dostała oczywiście wyzwyiska typu, puszczalska, zdradzała itp itd, wiadro pomyj jakie się na nią wylało jest ogromne.

NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO DAWANIA JEJ PIENIĘDZY, ALE ŻEBY WAS DOOPSKO BOLAŁO to wpłacam 1k ziko, nie na chore pieski nie dla was frajerzy, nie na pato streemy, a dla tej młodej kobiety.

Polackie społeczeństwo to społeczeńśtwo prostackie, zawistne, zazdrosne, jak mało które. Pozdrawiam cieplutko.
  • 10
  • Odpowiedz
@Frygus96: wpłacaj sobie milion. Tak ciężko pojąć, że nie tylko zawistne prostaki jak to mowa czepiają się tej zbiórki, a także ludzie myślący, którzy choćby przez pryzmat tego jak w takich samych okolicznościach traktowane są dzieci i INNE KOBIETY, a które po prostu nie zostały nagrane, są zdziwieni? No ja widziałem dużo komentarzy gdzie ktoś nie widzi logiki w setkach tysięcy na terapie, w tak krótkim czasie, gdy ofiara nie została
  • Odpowiedz
  • 0
@razor92bdg: Znajdz skrzywdzoną osobę, zrób jej zbiórkę. Ciężko to jest raczej tobie pojąc że to, że tysiące osób nie dostają takiej pomocy w postaci takiej zbiórki nie oznacza że trzeba srać żarem, bojkotować i wypisywać głupot na temat jednej konkretnej. Bo twoja myśl jest dosłownie taka: "NIE ZBIERAJMY HAJSU NĄ TĄ BABKE BO JEST TYSIĄC INNYCH OSÓB POTRZEBUJĄCYCH POMOCY"

Widze że wgl nie zrozumiałeś też sensu mojej wypowiedzi bo gdybyś zrozumiał
  • Odpowiedz
@Frygus96: dobrze, normalny człowieku. Ja akurat broniłem ludzi myślących, którzy to krytykują ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to tobie coś umknęło w tym co napisałem, ale również nie zamierzam kontynuować dyskusji, wplacaj sobie, albo udawaj, ze wpłacasz by robić z siebie bohatera. Jak mówiłem. To co ty zrobisz mnie nie obchodzi
  • Odpowiedz