Wpis z mikrobloga

Ma ktoś pastę o tym, że de #saint #expurey był pedofilem? Podzielcie się proszę na priv.

#malyksiaze #pasta #literatura #malyksiazetogownianalektura #heheszki #ksiazki #literatura

Niżej inna pasta.

#malyprzegryw, część pierwsza
Planeta Małego Przegrywa krążyła w okolicy planetek 69, 1488, 200, 420, 13, 2137. Zaczął więc od zwiedzania tych planet, aby znaleźć sobie zajęcie i wyjść z piwnicy.
Pierwszą planetę zamieszkiwała Desperatka. Ubrana w o jeden rozmiar za małe legginsy i bluzkę odsłaniającą pępęk, siedziała na ławce przy łódzkiej Atlas Arenie po zakończonej konferencji o. Szustaka, bardzo wyzywająca, lecz pusta.
- Oto mój chłopak! - krzyknęła Desperatka, gdy zobaczyła Małego Przegrywa.
Mały Przegryw spytał:
- Widzisz mnie przecież po raz pierwszy, w jaki więc sposób miałbym być twoim chłopakiem?
Nie wiedział, że dla desperatek świat jest bardzo prosty. Wszyscy mężczyźni są dla nich ich chłopakami.
- Zbliż się, abym cię widziała lepiej - powiedziała Desperatka, bardzo dumna, że nareszcie może z kimś chodzić.
Mały Przegryw poszukał wzrokiem miejsca, gdzie by mógł usiąść, lecz cała ławka zajęta była przez pamiątki z konferencji o dziewictwie z odzysku. Stał więc nadal, a ponieważ był zmęczony podróżą, ziewnął.
- Nie mam tu nic do roboty. Odejdę.
- Nie odchodź - odpowiedziała Desperatka, która był tak dumna z posiadania chłopaka. - Nie odchodź, bo mianuję cię przyjacielem.
- Po co mi być twoim chłopakiem?
- Hm... będziesz miał szybki związek, będziesz mógł wyzywać innych od przegrywów i inceli, oraz od czasu do czasu potrzymać mnie za rękę!
- Nie zamierzam wyzywać braci od inceli - odpowiedział Mały Przegryw - ani trzymać byle raszpli za rękę. I już odchodzę.
Ponieważ Desperatka nie odpowiedziała, Mały Przegryw po chwili wahania wyruszył w drogę, wzdychając z ulgą.
- Mianuję cię moim przyjacielem! - wykrzyknęła jeszcze Desperatka. Była bardzo pewna siebie.
"Desperatki są popi3rdolone bardzo dziwne!” - mówił sobie Mały Przegryw.
Akwinata - Ma ktoś pastę o tym, że de #saint #expurey był pedofilem? Podzielcie się p...

źródło: 361673187_2063907633948265_7055063679594041323_n

Pobierz
  • Odpowiedz