Wpis z mikrobloga

czyli jak zwykle beka z CSI Wykop okołoszkolnych co pierdzielili, że Sławek zarabia 30-40 tys z kanałów :D, ja miałem info bezpośrednio od jednej osoby ze Szkolnej przed SDR i pisał wyraźnie, "i jednak te zarobki 15020 tys z kanalu" (tak wiem, że sie walnął z literówką, ale cytuje dosłownie). Co dziś pisze jeden z redaktorów, który tam ma znowu z CEO sprawe? "10. Mleczne kanały dają na czysto średnio kilkanaście tys. miesięcznie info z 1 ręki od hehe "dzielnicowej" zwanej zieloną prawniczką z wykopu. I mam to na piśmie.
Jak coś chcecie wiedzieć to pytajcie. Kilka screenów poniżej" by @bezpravkano207
nadal mózgoczłapy nie wiecie jak działa naliczanie na kase przez yt jakie filmy mają monetyzacje a jakie nie tylko uga buga bo tak Wardega mistrz internetów podał :D pozdo matoły :D
#kononowicz
  • 10
  • Odpowiedz
kanały dają na czysto średnio kilkanaście tys. miesięcznie

@randybobandy2: 'na czysto' mówisz, po uwzględnieniu wszystkich kosztów prowadzenia ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czyli cały czas jest taka możliwość, że jakiś informatyk wystawia fakture na 30 tys obsługi informatycznej, i zostaje "mlecznej ekipie" 15 tys na czysto ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@randybobandy2: ja to tylko czytam ten tag żeby zobaczyć jak nieskończenie głupi są tu ludzie - plotkary jak bazarowe #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To samo sie dzieje przy wpisach co laduja w gorących vide #wypadek #poznan - zlatują się gapie i robia głuchy tylefon
  • Odpowiedz