Wpis z mikrobloga

Tak serio, to po co wam dostęp do broni? xD schizofrenie macie i myślicie, że każdy na ulicy chce do was podejść i wam dziesione zrobić? Czy to raczej przykrywka, żeby sąsiada pod pretekstem odstrzelić, bo podjechał passatem w leasingu?
  • 43
  • Odpowiedz
@mvmxks: mi nic dopóki działasz zgodnie z prawem i bez stwarzania zagrożenia dla innych,

zobacz, podobnie jest z wyścigami samochodowymi, są te legalne i te po mieście... tutaj jakoś nikt samochodów nie chce zakazywać z tego powodu.
  • Odpowiedz
@Szr1h: ja właśnie chciałem sobie zrobić bronić bo zawsze marzyłem żeby mieć arsenał jak w hitmanie xD ale po tym filmiku w hd, nie wiem czy chciałbym mieć coś takiego w domu w którym śpię, jakos przetrzewialem z niektórymi marzeniami
  • Odpowiedz
@wiesiu2: Jak nie krzywdzi? XDD a w Poznaniu co się stało? Samochodów nikt nie chce zakazywać bo wychodzą na plus w rachunku zysków i strat. Broń nie służy do obrony tylko do zabijania. Nie spełnia swojego podstawowego celu więc jak najbardziej zaostrzyć przepisy lub zakazać
  • Odpowiedz
Jak nie krzywdzi? XDD a w Poznaniu co się stało?


@Pleb12: to samo co kilka dni temu w Krakowie a wczoraj gdzieś pod Warszawą. Zawiódł człowiek.
  • Odpowiedz
@wiesiu2: A kiedy ktoś z bronią obronił drugiego człowieka? Albo sam siebie? Bo ja słyszę tylko o przypadkach zabójstw. A auta służą głównie do innych celów, także auta zostają broń nie. Auta spełniają w większej mierze swoją funkcję, broń nie spełnia swojej założonej funkcji a nawet odwrotnie
  • Odpowiedz
@Pleb12: wbrew temu co sądzisz to są takie przypadki, one nie są aż tak nagłaśniane a nawet jak ktoś siebie obroni to potem sam ma problemy.
  • Odpowiedz
@Pleb12: sam nie mam pozwolenia a na strzelnicy byłem może z 2 razy w życiu ale naprawdę uważasz, ze Polska ma problem ze strzelaninami? Przecież to jakieś pojedyncze przypadki, nie ma sensu nawet nad tym dywagować
  • Odpowiedz
@RudyZibi: Ok, to zrobmy tak że przy nastepnej strzelaninie zgłaszasz się ty i twoja mama na ochotników do zgonu, ok? Broń można przechowywać na strzelnicy lub w kole łowieckim. Ja nie chcę się martwić czy jakiś zjeb z depresją nie dostał pistoletu i za chwilę nie urządzi masakry. Cenie sobie swoje życie. Regulacje trzeba wprowadzać przed tragedią, a nie po. Problem jest taki, że pistolet oznacza prawie zawsze śmierc dla
  • Odpowiedz
@Pleb12: pierwszy lepszy https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1701790,1,zabojcy-z-sasiedztwa.read

Ty to się nie boisz wychodzić z domu? Wiesz że statystycznie kilka razy częściej mijasz legalnego posiadacza broni niż policjanta?

Broń mam trzymać na strzelnicy? Kto mi zapewni jej bezpieczeństwo? Ogarniasz że prawo tego zabrania?
A jak chce na własnej strzelnicy strzelać? Wiesz że procedura zrobienia strzelnicy otwartej jest bardzo banalna i pełno jest takich strzelnic? Większość jedyne co posiada to kulochwyt i stojaki
  • Odpowiedz
@Pleb12: nie lubię tego argumentu ale go użyje przeciwko tobie
Jak ktoś postanowi porozjeżdżac ludzi na jakimś molo to będziesz postulował ograniczenie dostępu do samochodów?
  • Odpowiedz