Wpis z mikrobloga

@wonsztibijski: @Calodobowy Co wy do k.... p... nędzy wymyślacie, kolejni młodzi geniusze wykopowi. Skończyło się #!$%@? z 'wachlarza' tych których wcześniej wymieniłem, to zaczęły się wykłady o księgowości w firmach, mimo iż ciągle mówimy tu pod wpisem gdzie różowa nie ogarnęła radia w nowym aucie gdzie takie rzeczy są w standardzie. Ponoć to ja tu mam 'odkleję''..
Transmitery strasznie obcinają jakość dźwięku, tutaj problem został rozwiązany, w prywatnych samochodach polecam adaptery bluetooth wpinane pomiędzy radio a wiązkę.

inzynier budowy


@Tynka02: no tak, to wszytko wyjaśnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tynka02: Masz po prostu jakiegoś starego parcha z początków bluetooth (jak np. pierwsze Insignie), który wspiera tylko połączenia głosowe ale już nie transfer stereo, albo ktoś poszedł po bandzie i wyciął Bluetooth A2DP, żeby klient kupił wyższą wersję lub jakąś #!$%@?ą przejściowkę/aplikację specjalnie pod to.

Są apki czy mody, które niby to jakoś przepychają, ale:
1. Będzie Ci się pokazywało ciągle, że wisisz na słuchawce
2. Jakość dźwięku będzie taka, jakby
@Tynka02: mooordziu, ja nawet nie wiem jak na tym gownie zwanym dalej wykopem, powiekszyc zdjecie na telefonie, zeby mi nie odswiezylo strony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale złom xD Auto pewnie kosztowało 80 tysięcy, ale nie wstawią porządnego ekranu + Bluetooth za 500 zł więcej, bo trzeba #!$%@?ć frajerów kupujących auta i naganiać na droższe pakiety


@srogie_ciasteczko: raczej braki w elektronice i montowali nawet czarno białe. W VW to samo, nowy golf z czarnobiałym ekranem na za pół roku albo z kolorowym za 1.5r
xd a ja w swoim sejaku kupiłem adapter aux/kaseta i transmiterek bt za 15zł na ali czy tam shopee i mogę sobie sterować muzyką w aucie z 1999 roku przez zegarek xdddd