Wpis z mikrobloga

Zanim zaczniecie kogos oceniac to sobie pochodzcie w jego butach. Co niektorzy z Was by sie wyhustali jakby przezyli to co przezylem ja w 2021. A Wy jeszcze na mnie naskoczyliscie Wy msciwe zawistne wykopowe toksyki. Nie potraficie zrozumiec ze ludzkie tragedie sa stopniowane i potrafia byc laczane tak ze naraz sie Wam wali w wielu aspektach zycie nie tylko w sferze uczuciowej ale i zawodowej, finansowej, towarzyskiej, mieszkaniowej itd.

#poznan
  • 30
@kolorowe_jarmarki: Wykopki naskoczyly na mnie ze nie zalowalem tej dziewczyny. Nie zalowalem bo sam przezylem znacznie gorsza bo wielopoziomowa traume. A jak opisalem mniej wiecej jaka to mi powiedzieli ze to ona miala gorzej. A to nieprawda bo ja mialem gorzej i ja naprawde bym sie chetnie z nia zamienil. Zawalenie zycia emocjonalnego ktore przezyla ona w zamian za zawalenie zycia emocjonalnego, finansowego i zawodowego jakie przezylem ja w 2021 roku.
@kolorowe_jarmarki: No chyba ze ona teraz straci swoja wymarzona prace za srednia krajowa i bedzie rypac za minimalna i bedzie musiala sie wyprowadzic na pokoj gdzie bo nie bedzie ja stac na mieszkanie samej i straci wszystkie oszczednosci no i do konca zycia bedzie sama. To wtedy na jedno by wyszlo i miedzy mna a nia znak rownosci. Ale wiemy doskonalem ze malo prawdopodobne ze tak sie stanie prawda?
@pieczony_szczur_z_ogniska: ale wiesz, że ona teraz z powodu swojej traumy też może przezyc zawalenie tych wszystkich poziomów życia? Nie być w stanie wrócić do niego? Minęła doba, a ty już orzekles, że ma się super. Nie będę więcej kontynuować tej dyskusji, bo ty nie chcesz zrozumieć niczego, tylko jesteś zafiksowany na swojej krzywdzie i swoim nieszczęściu. O ile to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, to nie wiem skąd w tobie taka
@kolorowe_jarmarki: Bo ja nie wspolczuje nikomu kto ma lepiej ode mnie. Tak samo jak sie bogaczowi cos stanie to nie jest mi go zal bo jest bogaczem i sobie poradzi. Zal mi tych biednych bo sam jestem biedny. Zal mi np typow co stracili wrzok albo rece na wojnie. Bo oni zdecydowanie maja gorzej. Albo tych nieslusznie skazanych typu Komenda bo on tez ma gorzej. Ale nie kogos z kim chetnie
@kolorowe_jarmarki: Ale mi nie zalezy na wspolczuciu. Ludzie musza zrozumiec ze ja przezylem gorsza traume. Umowmy sie ze moze ona przezyla gorsze zalamanie emocjonalne niz ja czyli spadku z atrakcyjnego faceta do takiego ktory do konca zycia bedzie sam ale jak dodamy zawalenie mojego zycia finansowego i zaowodowego to juz wychodzi ze mnie spotkalo gorzej. A wykopki albo slepe albo trolluja ze tego nie widza. Nie moge tego zniesc.
@pieczony_szczur_z_ogniska: Masz zaburzoną przez egocentryzm ocenę rzeczywistości. To co cię spotkało to jest nic niezwykłego, dzieje się to milionom ludzi na świecie każdego dnia. I wiem co mówię, bo przeczytałem twoją historię, i sam przeżyłem coś prawie identycznego jak ty - upadek z wysokiego piętra na niziny. Zbankrutowałem. W ten sam tydzień rzuciła mnie kobieta. Zamiast kolacyjek z politykami praca w budżetówce, żeby mieć za co chleb kupić i spłacać długi.
@ksndr: Z dnia na dzien utrata calego powodzenia na naprawde niezlym poziomie u plci przeciwnej najprawopodobniej do konca zycia, spadek zarobkow ze sredniej do minimalnej, przejscie z super pracy do ciezkiej fizycznej charowki, przeprowadzka z fajnego mieszkania calego dla siebie na pokoj i wyzerowanie zyciowych oszczednosci w zamian za wymazanie obrazu zamordowania jej narzeczonego? Mysle ze to slaby deal dla niej. Dla mnie bomba.