Wpis z mikrobloga

Polecicie jakieś dentystę we Wrocławiu? Nienawidzę tam chodzić, nie dość że drogo to jeszcze się płaci kupę kasy, no ale trzeba bo ząbki w kiepskim stanie :( Najlepiej żeby było tanio i bezboleśnie ;)

#wroclaw #dentysta
  • 22
  • Odpowiedz
@bT4tgL: No do jakiegoś patałacha nie chcę iść, choć faktycznie cena kusząca :D A do jakiego teraz chodzisz? Prawdę mówiąc najbardziej mi zależy na tym żeby była miła atmosfera i nie bolało, bo nienawidzę tego!
  • Odpowiedz
@KikU: Marek jest spoko zią. Jak weźmiesz znieczulenie to nie boli nigdzie. Teraz chodzę do DUO-MED (akurat ortodonta). Widać, że są o poziom wyżej, ale się cenią ;)
  • Odpowiedz
@KikU: Ja sam chodzę do EvaDent i jestem zadowolony. Dobra obsługa, miła atmosfera, plomby póki co nie wypadają, a ceny też nie tragiczne - do tego wszystko na miejscu, rentgeny nie rentgeny... I młoda kadra, bez starych próchiew, które tylko amalgamaty by wciskały.
  • Odpowiedz
@Lysy_z_Oporowa: Ile za leczenie zęba płacisz? Jak z bólem :D? @bT4tgL: Pytam tak o ten ból, bo od dziecka byłem prowadzany do "najlepszej" stomatolog u siebie w mieście, która nie potrafiła mi poprawnie znieczulenia zrobić..
  • Odpowiedz
@KikU: Miałem odbudowę, więc była to gruba kasa, ale o ok. 1/3 niższa niż w innych klinikach - nie powiem Ci ile zwykłe leczenie, ale zapewne konkurencyjnie - przedzwoń sobie jutro ;). Nic nie czułem ani podczas zabiegu, ani po. Do tego pani doktór całkiem ładna i młoda :P. Cała moja rodzina tam śmiga.
  • Odpowiedz