Wpis z mikrobloga

Kiedy spotkałam Abida z Bangladeszu i Kwame z Nigerii, wiedziałam, że moje życie zmieniło się na zawsze. Byli obydwoje niesamowicie uroczy i mieli w sobie coś, co przyciągało moją uwagę.

Abid był wykształcony i inteligentny. Jego pasją była historia i zawsze znalazł czas, aby dzielić się swoją wiedzą ze mną. Był bardzo empatycznym człowiekiem, zawsze gotowym pomóc innym, a jego towarzystwo sprawiało, że czułam się komfortowo i szczęśliwa.

Z kolei Kwame był utalentowanym artystą. Jego prace były wyrazem pasji, energii i głębokich emocji. Jego twórczość potrafiła mnie poruszyć i zrozumieć to, czego nie potrafiłam wyrazić słowami. Był również zabawny i pełen werwy, a jego entuzjazm do życia był zaraźliwy.

Jednak moje serce było obecnie wciąż zranione po ostatnich wydarzeniach związanych z moim byłym chłopakiem. Testy ojcostwa wydawały się być ostatecznym ciosem dla naszego związku, który przetrwał już wiele trudnych momentów. Byłam zdruzgotana i potrzebowałam czasu, aby ponownie uwierzyć w miłość i zaufanie.

W międzyczasie, Abid i Kwame okazali się być niezwykle wyrozumiali. Dali mi przestrzeń, którą potrzebowałam, a jednocześnie obydwoje wyrażali swoje uczucia w sposób subtelny i pełen szacunku. Czułam, że nie muszę niczego udawać, mogę być sobą i to był dla mnie niesamowicie ważny czynnik.

W końcu, po wielu rozważaniach, zrozumiałam, że nie muszę podjąć tej decyzji natychmiast. Zasługuję na miłość i szczęście, ale muszę dać sobie czas na pozbieranie myśli i go odnalezienie. Obie te osoby były wspaniałe, ale musiałam być pewna swoich uczuć, zanim podejmę jakąkolwiek decyzję.

Wiedziałam też, że nie mogę dać się zwieść wyglądowi czy początkowym zauroczeniu. Musiałam poznać ich obydwoje jeszcze lepiej, dowiedzieć się o ich wartościach, celach i czy pasowali do mojego stylu życia.

Na koniec, zrozumiałam, że najważniejsze jest, aby być szczerą wobec siebie. Moje serce podpowie mi właściwą decyzję, kiedy nadejdzie odpowiedni moment. Do tego czasu, postanowiłam pozostać przyjaciółmi z Abidem i Kwame, cieszyć się ich towarzystwem i pozwolić swojemu sercu na powrót do równowagi. To była podróż samorozwoju i samootwarcia, która w końcu pomogła mi znaleźć prawdziwą miłość, bez względu na to, jakie wyzwanie niesie przyszłość.

#pastaai #pasta
  • Odpowiedz