Wpis z mikrobloga

@Niebadzsmokiem: Oni się nie ogarną, bo łatwiej jest jęczeć i zwalać na kobiety, przelewając na nie swoją złość i smutek.

A wykop tylko potęguje i podsyca tę złość, codziennie dostarczając wypaczony i zmanipulowany kontent, który tylko fałszywie ich utwierdza w chorych przekonaniach.

Znaleziska o wymyślonym "programowaniu Polek" wchodzą tutaj z płomieniem na główną, a chłopaki nie dostrzegają, że dokładnie to samo dzieje się tutaj tylko w drugą stronę i na o
@bacaa90: ja czytam tag głównie humorystycznie ale coś w tym jest, ze on trochę ryje banie xD
Ostatnio moja maniura coś tam napomknęła, ze ta cała Anastazja to sama sobie winna ze poszła z tymi bengalami i miałem takiego laga, ze kobieta to powinna bronić jej naiwności xD
I zgodze się, ze sporo tam trolli i takich autentycznych frustratów którzy są jedynie mocni na wypoku a w rzeczywistości rozmowa z kasjerka
@Nester86: pokaż mi tych komentujących przegrywów w ten sposób bo ostatnio 2 osoby wklejały posty tych niby przegrywów, a na screenie nick autora oraz osób plusujących ten wpis i żaden z nich nawet się nie udziela na tagu #przegryw i nie ma nic wspólnego z incelem/przegrywem. Większość tych wpisów jest napisana przez jakichś trolli/powalonych ludzi a wy dorabiacie sobie do tego ideologie, że na 100% każdy taki wpis to przegryw wpisał
@Niebadzsmokiem: >"zaraz se znajdzie nowego". No i co sie nie zgadza? Takie sa fakty chlopaki sobie chca byc bohaterkami jak w bajce po czym sie okazuje ze oponent to patus i wyciaga kose leci w pluco i nie ma chlopa a laska sobie chwile poplacze i rok pozniej juz sie z nowym wozi Trzeba zaczac edukowac facetow zeby szanowali swoje zycie a nie uczyc romantycznego bohaterstwa Tutaj akurat chlop nie zawinil