Wpis z mikrobloga

Patrzcie co za przypadki -
- Gosc ktory zastrzelił faceta w Poznaniu startował z list korwin
- gosc, ktory kilka lat temu podłozyl bombe w autobusie to fan Korwina
- Czeczko tez zwolennik to (jakoś tak wyszło) prawej prawicy i krytyk UE
- para, ktora przyniosła kilka lat temu bombe i chciałą detonowac na paradzie równosci to tez przypadkiem fani prawej prawicy
- ci co wysługiwali sie Rosji i dokonywali prowokacji łacznie z zamachem na dom węgierskiej mniejszosci w UA - znów fani jednego z odłamów prawicy
Oczywiscie nie powinien oto dziwic - zobaczcie sobie retoryke niektórych osób z Konfy - wprost mówili o zabijaniu dziennikarzy oraz wieszaniu wrogów politycznych. Taka retoryka musi dac wiadome plony. Prawica urabia ludzi na kształt fundamentalistów muzułamańskich i jeszcze obecna władza z nimi flirtuje.

#konfederacja #polityka #neuropa
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
To chyba jeden z tych, którzy "wyrośli" z Korwina.


@Nighthuntero: Przeicez w wyborach prezydennckich niektorzy konfederacji poparli w drugiej turze Trzaskowskiego, a inni Dude, bo ich kandydat odpadł. To nie oznacza wyrosniecia z Korwina.
  • Odpowiedz
@szurszur kiedyś lubiłem twoje wpisy o polityce historycznej ale teraz zrobiłeś się zwykłym propagandzistą

no #!$%@?, eureka że ludzie którzy przynieśli ładunki wybochowe na marsz lgbt nie byli wyborcami Biedronia xD

bomber z wrocławia, chciał wysadzić Polaków i miał pobudki finansowe, a typ z poznania zastrzelił innego Polaka w dodatku o podobnych poglądach z powodu kobiety.

Nie wiem co te dwie sprawy mają wspólnego z jak to piszesz zabijaniem dziennikarzy i wieszaniem
  • Odpowiedz
  • 1
@Towarzysz_Pawulon: Maja to wspolnego, ze zamachów w Polsce jest mało, nawoływań do zabijania dziennikarzy też - a jakoś potem wychodzi, ze najczesicej wychodza ze srodowiska prawicy. Nie ma tu propagandy tylko stwierdzenie fakt kompromitujace grupe, ktora takiej narracji sama używa w celach wyborczych.
I tak ominałem jeszcze korwiniste skazanego za zamiar zamachu w UK.
  • Odpowiedz
@szurszur

a kto w sumie nawoływał do zabicia dziennikarza bo ja sobie nie przypominam?

Propaganda z dupy i tyle, bomber z wro studiował chemię, postanowił zarobić i podłożyć bombę w randomowym autobusie, jaki ma to związek ze szczuciem na daną opcję polityczną.

Równa durnota, co fakt że w więzieniach wygrywała platforma i PiS cały czas ten argument przytaczał

tak btw może coś źle patrzę, ale jakim cudem ci ludzie z Lublina dostalitylko
  • Odpowiedz
  • 1
a kto w sumie nawoływał do zabicia dziennikarza bo ja sobie nie przypominam?


@Towarzysz_Pawulon: Braun wyżej było to już pare razy wspomniane.

Jaka durnota - prawicowi Polacy maja póki co wieksze tendencje do zamachów niż imigranci muzułmanie. Takie sa statystyki.
  • Odpowiedz
@szurszur

prawicowi Polacy maja póki co wieksze tendencje do zamachów niż imigranci muzułmanie. Takie sa statystyki.


a czytałeś że kilka h temu ABW zgarnęło ananasa, fana Bin Ladena który chciał z pasem szahida wysadzić się w tłumie?

i ty to porównujesz z jakimś Polakiem co tam kiedyś głosował na Korwina i zamordował innego Polaka z powodu dziewczyny, czym samym nie spełniając nawet definicji zamachu terrorystycznego

zresztą tak samo jak i małżeństwo z
  • Odpowiedz
  • 1
@Towarzysz_Pawulon: Czytałem o tym gosciu, ale tez sie okazało, że ona zrezygnował z tego zamairu.
Jestes jeszczej akis rzekomy plana paru anarchistów. Czyli nadal przewaga prawaków.
No i ten od pasa szachida to przecięz nie lewak.
  • Odpowiedz
  • 1
@Towarzysz_Pawulon: Nie gorsi tylko, że czesciej przekraczaja pewna faze przemocy niż muzułmanie - w Polsce.
Liczba ma znaczenie owszem, ale i tak nie wyglada to tak jak chcieliby prawicowcy przedstawiajacy sie jako obroncy Polaków.
  • Odpowiedz
@szurszur

No i ten od pasa szachida to przecięz nie lewak.


Lewak może i nie, ale za to wspaniały materiał na obywatela Polski według lewicy i platformy (to że Donkowi się pali dupa i powie wszystko jak jakaś influ lambadziara z ig za 300zł nie sprawi że zapomnimy inby na granicy z białorusią)
  • Odpowiedz
@szurszur każdy jeden z tych twoich zamachów jest naciągany, morderstwo o kobietę, para z Lublina której nawet prokuratura nie postawiła zarzutu terroryzmu, chemik z wro który chciał zastraszyć wyłudzić pieniądz, Czeczko który w ogóle #!$%@? ma do tego bo przecież nikomu krzywdy nie zrobił

i porównujesz to z inżynierami z 3 świata których jest kilkadziesiąt razy mniej a i tak już ktöryś raz służby łapią typa z naprawdę grubym samobójczym planem, który
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon: Nie każde zdarzenie to typowy zamach z przyczyn politycznych. Morderstwo z legalnej broni goscia, ktory był zwolennikiem ułątwienia dostepu, a jego partia takie postulaty głosi tez jest kompromitujacy.
Elektorat prawej praiwcy w Polsce jest zbyt niedojrzały aby dostąc dostep do broni.
  • Odpowiedz
@szurszur

ej jak tak teraz sobie myślę, to w USA też biali mężyczyźni, głosujący na republikanów są gorsi od terrorystów islamskich, przecież takie akcje jak z Poznania to na porządku dziennym, a niewinni inżynierzy mają za uszami tam tylko jeden zamach na WTC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz