Wpis z mikrobloga

Co się stało z tym portalem ( ͡° ʖ̯ ͡°) 90% wpisów z ostatnich 6h na temat zabójstwa jakiegoś typa, z czego 2/3 tych wpisów w stylu "julka zaraz będzie skakać po #!$%@?". Wczoraj i przedwczoraj cały czas o wypadku w Krakowie - większość też w klimacie hejtu. Co się stało z dyskusjami o świecie, polityce, ciekawostkami? Szkoda potrzeć na to co się stało z tym portalem. Jestem na wykopie od 2009 roku i przeraża mnie to co stało się z tym portalem. Eskalacja tagu przegryw, mizoginia, czasami treści prorosyjskie (i to nie tylko trollkonta), totalne szurstwo. Kuce były zawsze, ale przynajmniej dało się z nimi rozmawiać. Eh szkoda strzępić ryja.

#zalesie #oswiadczeniezdupy #quovadiswykopie
  • 4
  • Odpowiedz
@edantes: polityka to jest przecież esencja tego portalu. Co prawda zazwyczaj są to jakieś treści skrajne, ale jednak polityka. Mi brakuje takich bardziej przyziemnych, hobbystycznych treści, od wprowadzenia nowego wykopu odpłynęło dużo fascynatów różnych mniej lub bardziej dziwnych zainteresowań. Zniknęło dużo wpisów o książkach, gotowaniu, sporcie itp. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@cutecatboy: no niestety :/ kiedyś było sporo fajnych, autorskich tagów gdzie ludzie dzielili się swoimi zainteresowaniami. Owszem, czasami był to po prostu ziomek codziennie pijący piwo albo dziewczyna pokazująca rajstopy, ale było też dużo wartościowych użytkowników.

@komentator_2020 obecnie spędzam 80% czasu na hejto, 20% na mirko. I właśnie głóna hejto skłoniła mnie do napisania tego postu, tam w gorących z ostatnich 6h nie ma ani jednego postu o tym typie z
  • Odpowiedz