Wpis z mikrobloga

@PrzegranyNormik_99: No więc po kolei.
To, że kobiety się z Ciebie wyśmiewają jest Twoim wymysłem, mają Cię zwyczajnie w dupie i to prawidłowe zachowanie, takie czasy.
Bycie prawiczkiem to żadna wielka sprawa każdy był.
Masz zakola i #!$%@? z tego, zajebisty procent mężczyzn ma, nic Cię tym nie wyróżnia. Kupa ma jeszcze bebzuny i mają kobiety/partnerki/zwał jak zwał.

Jedynie co to jesteś niższy, no i co z tego? To też problem z Twoją głową. Tak, część kobiet zwyczajnie Ci odpadnie, ale pozostaje reszta. Mówiąc brutalnie szukasz winnego, że to niby przez wzrost, nie to przez Twoją #!$%@?ą osobowość ofiary, niech dotrze do Ciebie ( ͡
  • Odpowiedz
@PrzegranyNormik_99: I ćwicz małymi krokami pewność siebie, to robi "połowę" roboty. To widać jak udzie idą po ulicy, niektórzy (najgorszy przypadek) zgarbieni gapią się gdzieś pod nogi, zamiast wyprostowani zadowoleni gdzieś przed siebie, ba nawet można łapać kontakt wzrokowy i od czasu do czasu się uśmiechnąć.
  • Odpowiedz
pracuje nad tym, nie garbie się, staram się patrzeć ludziom w oczy ale testosteron u niektórych facetów mnie po prostu miażdży, jest mi wstyd bo jestem szczupły, może jakaś terapia zastepcza u lekarza?
  • Odpowiedz
@PrzegranyNormik_99: Więc próbuj. Oczywiście bez towrzystwa cięzko jest iśc na ipmrezę i wyrywać, ale można. Zacznij od czegoś prostego - lokalny klub, godzina 2 w nocy. Wchodzisz, na dzień dobry masz przewagę w postaci samej obecności bez kogoś obok. I nawet choćbyś był największą #!$%@?ą w okolicy, to i tak znajdziesz zdesperowane Julki chętne żeby się dowartościować przed koleżankami że one jednak nie wracają do domu same. Trochę kasy i
  • Odpowiedz
Ale ty jesteś gindą.


@gnomol: Gnidą? Bo pomagam się gościowi otrząsnąć? Tak terapia szokowa na początek, aby spróbował zmienić perspektywę. Jednak, chce mu pomóc. Gnidami są ci którzy na tagu przegryw jeszcze utwierdzają się w swoim #!$%@?. (widzę, że między innymi Ty)
  • Odpowiedz
  • 6
@PrzegranyNormik_99 Ile masz lat? Wiem, że to prowokacja, ale może czyta to na serio osoba potrzebująca wsparcia i rady. Nie słuchaj dyrdymałów, że nie masz prawa się żalić, bo to nie prawda. To są twoje uczucia i to nie jest nic komfortowego być ciągle odrzucanym. Uwierz mi , że przeżywałem podobne katusze. Nie wierz w bajki, że chodzi o twoją osobowość. Jeżeli w miarę normalnie rozmawiasz z ludźmi mam na myśli
  • Odpowiedz
  • 6
@Mutare_mundi Pomagasz, zwykła menda jesteś. Osobie bez nogi powiesz, że ma pobiegać. Negowanie czyiś uczuć i spostrzeżeń nie jest pomocą tylko zwykłym egocentryzmem z twojej strony.
  • Odpowiedz