Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch

kupilem sobie ta konsole z ciekawosci, zeby sprawdzic czemu jest najlepiej sprzedajaca sie konsola w: historii, i niestety jak dla mnie wydana kasa w bloto, mario kart jakies takie nijakie, ring fit w miare ale umywa sie to to wii i kinecta w starym xboxie, 1-2 switch + everybody switch porazka, chyba musialbym byc wypity zeby w to ponownie zagrac, zelda tez przerost tresci nad forma...chociaz bylem fanem na starszej generacji, ceny tych gierek jakies popie@dolone...
za 1-2 switch 120 pln , ta gra jest nawet nie warta 10 pln, na smartfonie sa lepsze gry z interakcja...tragiedia jedyny chyba plus ze moza ja zabrac ze soba, do tego filmu zadnego nie obejzysz , w przegladarek zeby wejsc trzeba jakis kombinacji alpejskich uzywac, sama cena konsoli smiesznie niska, ale ceny gier a ich jakosc porazka...
  • 24
  • Odpowiedz
@magnat32: W sumie ciekawy temat o tej vicie, moim zdaniem właśnie nie bił, co takiego vita miała niesamowitego? Napchali do niej funkcje nieprzydatne, switch naprawił w mojej opinii największe jej błędy i skupił się na tym co potrzebne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Medonix na tamte czasy miala wszystko co bylo ci potrzebne do grania, przegladania neta jak miales potrzebe mogles sobie dorzucic sim i miales neta w kazdej sytuacji, vicie brakowalo wlasnie mozliwosci podpiecia pod tv i to bylo jej wsumie jedyna wada
  • Odpowiedz
  • 0
@Mizebo chyba vity nie miales jak tam zadnych dobrych gier nie bylo, jak sony portowalo 1 do 1 gry

od fify po mordobicia i rpg konczac na metal gear solid
  • Odpowiedz
  • 0
@nokash to jest moja subiektywna opinia, i nie potrafie pojac jak to jest mozliwe ze ta konsola z pastelowymi gierkami, bije rekordy sprzedazy, dla dzieci 7-12 lat moze jest spoko jako pierwsza konsola do gier, ale czym tu sie jaraja dorosli nie mam bladego pojecia, do tej pory jak wezme sobie vite mam w co pograc...a tu nawet jednego sensownego wyscigu nie znalazlem np. mario to dla mnie porazka poziom trudnosci tam
  • Odpowiedz
@magnat32: @LubieSzaszylkiZLublina @Medonix Vita miała być w prostej linii następcą świetnego PSP i nie zabił jej ani brak wyjścia TV (to były czasy gdy handheld miał być handheldem), ani brak gier itp.. Konsolę zabiło jeszcze przed jej wydaniem na rynek zastosowanie przez Sony ich własnego formatu kart pamięci i ich astronomiczna cena w porównaniu z kartami SD.
Doskonale pamiętam jak na żywo oglądałem konferencję, na której Sony zaprezentowało Vitę i w
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina: Nie miała sensu jeśli po drugiej stronie bylo Nintendo z DS'ami, które bez problemu korzystały ze zwykłych kart SD. Poza tym Sony miało już swój format z PSP- Memory Stick Pro Duo, które też nie należały do najtańszych ale daleko im było do cen kart do Vity. Wprowadzenie kolejnego formatu było zwykłym skokiem na kasę- wiele osób liczyło, że w Vicie wykorzysta posiadane już karty od Sony.
  • Odpowiedz
@magnat32: grałem w dziesiątki gier na switchu a aktualnie jestem blisko 200h w zejdzie 2 i jestem zachwycony. Exy są super, indyki jak trafisz coś fajnego to tez. Szkoda tylko tego 1080 na telewizorze ale jak tak to super sprzet
  • Odpowiedz
@magnat32: jestem totalnie nie pokemonowy. Marianową serię uwielbiam poza tymi 2d czyli Oddysey, Bowser Fury, Galaxy, Paper Mario, Luigi, Maker. Smash jest ekstra, Metroid ma super klimat. O zejdzie już pisałem. Nawet grałem w taka na emulatora advance'a i to była fantastyczna lrzygoda
Czasami myślę że ludzie traktują switcha jak konsole ps5 i xsx a imo to spory błąd. To jak porównywanie terenówki do kabrioleta.
Znajduje jakaś fajną grę a że
  • Odpowiedz