Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zielonykwiryta to dokładnie tak jak ja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

to rzadka choroba Mirku ;) stwierdza się ją chyba gdy ma się 4 z ilus tam objawów + robiłam jeszcze badania Ana, ana-2 i ana-3. i mam zmiany na sliniankach

mała szansa, żebyś to miał, może coś innego z puli podobnych chorób tkanki łącznej
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Ja sie nigdy nie diagnozowałem u nikogo, ale coś mnie drenuje od srodka i mam podejrzenia od cukrzycy typu 2 po reumaidalne zapalenie stawów (RZS), a że sjogren tez sie objawia zwiekszonym pragnieniem to dlatego
()
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielonykwiryta nie XD po prostu mnie bolą ¯_(ツ)_/¯

w styczniu złapało mnie jakieś gówno i nie mogłam chodzić. okropny ból, nie chodziłam 2 tygodnie. Nie mogłam też powiedziec gdzie konkretnie mnie boli oprócz tego, że jest to mniej wiecej obok kostki. nie stanęłam źle, ból zaczął się z dupy gdy siedziałam i przeszło samo po dwóch tygodniach:)

crp było podwyższone

blokują mi się też czasami stawy, np nie mogłam podnieść głowy
  • Odpowiedz
@slepauliczka: ja niestety nie mam nikogo do polecenia, mimo, że bujam się już 2 lata i jest coraz gorzej to nadal nie mam zidentyfikowanej choroby. Jednak jak się dowiesz o kimś godnym do polecenia to również chętnie skorzystam.

Jeżeli chodzi o mnie i o zespół Sjogrena to prawie wszystko się pokrywa (jak i w wielu innych), ale ANA-2 i ANA-3 nie wskazało na żadną chorobę autoimmunologiczna pomimo dodatniego ANA-1. Z
  • Odpowiedz