Wpis z mikrobloga

Od wielu miesięcy mówię o tym że atak na Polskę z terytorium Białorusi jest planowany, oczywiście byłem za to konsekwentnie opluwany i szkalowany na wykopie, dziś już wiemy jak ma to być przeprowadzone i po co, oczywiście dalej możecie wypierać rzeczywistość, ale nie polecam, bo obudzicie się pewnego dnia z ręką w dupie, tak jak Ukraińcy będziecie musieli przebierać się za babę, albo kompromitować na inne sposoby, żeby nie zostać mięsem armatnim

#wojna #rosja #ukraina #bialorus #polska
mial85 - Od wielu miesięcy mówię o tym że atak na Polskę z terytorium Białorusi jest ...

źródło: IMG_5420

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@b4neno: kogo sie pozbedzie. Ty myslisz ze potrzeba im takiego pretekstu?

@mial85 ty myslisz ze ja nie pamiętam jak od początku wojny straszyłeś atakiem? Nikt nie łyknie tych bzdur. Jeśli uważasz, że taktyką NATO w przypadku ataku na członka sojuszu będzie natychmiastowe dogadywanie się z agresorem to powodzenia ci życzę. Na pewno szefowie NATO tylko czekają żeby ruscy kraj za krajem przejmowali ot tak
  • Odpowiedz
Gdy tylko usłyszałem, że wysyłają ich na Białoruś, od razu zapaliła mi się lampka, że będą próbowali zaatakować Polskę a ruscy i ziemniak powiedzą, sorry, ale to nie nasze wojsko, reklamacje do prigożyna


@b4neno: i skończy sie jak na Conoco
  • Odpowiedz
  • 2
@koala667: słuchaj masz zasadniczo dwie opcje albo możesz wierzyć że wagner pojechał na Białoruś tak o żeby sobie szkolić białoruską armię, co jest głupie i naiwne bo po co mieliby to robić jeżeli nie planują z Białorusi żadnego ataku? nie mogliby sobie nie wiem jechac tam do siebie do Afryki na misje? Albo jest druga opcja że porzucisz to głupie myślenie że to sie nie może wydarzyć i założysz przez chwilę
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzesiok: tak bo USA Francja i Niemcy bardzo chcą III wojny światowej i na pewno nie będą chcieli się dogadać z putinem żeby temu zapobiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szczególnie ostatnie dwa państwa się garną gdzie jedno państwo nie potrafi teraz ogarnąć spraw wewnętrznych a drugie blokuje Ukrainę w NATO i odcina kupony od Ukrainy tak bardzo jak tylko się da
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzesiok: stawiać? a widzisz tam jakieś protesty obecnie, czy jakiekolwiek inne objawy, tego żeby była tam potrzeba instalowania takiego bezpiecznika, gdyby Baćka się wyłamywał czy coś, to tak, za to chęć przejęcia przesmyku suwalskiego od dawna mieli
  • Odpowiedz
@mial85: Nie zobaczę, łyknąłeś propagandę z programu Sołowjowa i teraz "czensiesz sie i boisz". Sugerujesz, że ruskie na Ukrainie nie są w stanie przesunąć frontu od wielu miesięcy, za to planują otworzyć drugi front przeciwko członkowi NATO i to z pomocą Białorusi, która ma mizerną armię i mizerne zdolności bojowe na przestarzałym sprzęcie?
  • Odpowiedz
  • 0
@mateo_olsztyn: Ty za to wierzysz że wagnerowcy zamiast sobie jechać do Afryki gonić czarnuchów karabinami i zbijać na tym ciężki szmal wolą siedzieć na kartofliskach i szkolić białoruską armię, niewiadomo do końca w jakim celu bo przecież nie po to by zdobyć przesmyk suwalski który marzy sie ruskim od dawna
  • Odpowiedz