Wpis z mikrobloga

@braunista88: No w sumie jest tu tego sporo i masz trochę racji. Z jednej strony obrazki przedstawiają fikcyjne postacie w stylu anime, to też nikt normalny nie powinien ekscytować się takimi obrazkami. Z drugiej wiele z nich nawet mimo, że są to "rysunkowe" postacie, nie wyglądają na dorosłe i są przedstawiane w tendencyjny sposób, co może szokować i obrzydzać ludzi spoza kręgów fanów anime, czy także negatywnie rzutować na opinii o
jednoznacznie sugerując i promując pedofilie z tagu


@braunista88: A w jaki sposób te tagi są promowane przez wykop? Bo nic takiego nie widziałem, zawsze było odwrotnie, shadowbany, brak widoku w gorących i inne dziwne akcje, a teraz czytam że tag anime jest promowany?
Weź chłopie #!$%@? trochę wstydu miej.


IMHO dziesięcioletnie animowane dziewczynki nie są powodem do wstydu. Przed znajomymi się nawet z tym nie kryje, bo i niby czemu? Pedofilia jest zła, bo krzywdzi innych. Posiadanie i rozprzestrzenianie obrazów niepełnoletnich animowanych dziewczynek na portalu ze śmiesznymi obrazkami nikogo nie krzywdzi i wątpliwe jest dla mnie aby podsycało jakieś rzeczywiste pedofilskie zachowania. U mnie jest wręcz przeciwnie w ogóle straciłem zainteresowanie rzeczywistymi dziewczynami.
@braunista88:
Pobierz MiAmasLinukson - > Weź chłopie #!$%@? trochę wstydu miej.

IMHO dziesięcioletnie anim...
źródło: shitposting