Wpis z mikrobloga

Czy Was też bawiło, jak Obszar na siłę, robiąc #!$%@?ę z logiki, forsował na siłę tezę, że jego ukochany Wojtuś dba o siebie? „Bo czesze się, goli i robi badania”. Czyli rozumiem, że to wszystko cofa i blokuje na zaś skutki palenia, ćpania nitro w opór, chlania, braku ruchu oraz odżywiania się przez wiele lat i w większości breją, która mogłaby brzydzić nawet więźniów obozów koncentracyjnych?
#kononowicz
  • 17
  • Odpowiedz
@Titsuman: Każdy ma swoje podejście, we mnie to budziło politowanie połączone z rozbawieniem. Choć, obiektywnie mówiąc, film o ćpaniu nitro dobrze wyszedł. Zabawny, psychodeliczny, ale też, jak ktoś nie znał, opisywał, co toluen zrobił z mózgiem Suchego,
  • Odpowiedz
@DrDarioYebaka986: Ogółem obszar był psychofanem majora, tyle tylko że nie psychicznym jak np. dryblas, dlatego często go bronił czy stawiał na piedestał. A wracając do treści wpisu, to raz miałem wrażenie że on to mówi na serio że major tak o siebie dba, a raz że mówi tak bo według niego major stosuje placebo. Ogólnie było sporo bardziej promajorskich wypowiedzi z jego ust np. to jak major był na spelunie, to
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Właśnie mnie też się wydawało, że raz na serio mówił, że o siebie dba. Nigdy nie zrozumiem „fenomenu” bycia (psycho)fanem strusia. Obszar wydaje się jednak mieć IQ na poziomie zwykłego ziutka, bo te jego badania mimo wszystko to wynik wyszukiwania w necie, a nie wiedza własna. Tym bardziej mnie zaskakuje, że mógł zaprzeczać logice mówiąc, że struś to git i fajter, gdy ten nie potrafi nawet przejść prosto od pokoju
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem „fenomenu” bycia (psycho)fanem strusia.


@DrDarioYebaka986: Ja nie rozumiem bycia psychofanem kogokolwiek, a zwłaszcza takich meneli. Nie wiem skąd ta sympatia obszaru akurat do majora.

bo te jego badania mimo wszystko to wynik wyszukiwania w necie, a nie wiedza własna.

Oczywiście że to było wszystko czytane z wikipedi czy innych źródeł, mimo tego obszar próbował się kreować na inteligentnego. Według mnie bardzo szybko stracił pomysły na kontent, mimo że
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Ludzie mają różne perwersje, nie jestem na bieżąco z czarną szprychą, ale wydaje się, że serio ją rajcowało pisanie z niepełnosprawnym umysłowo. Dziwne, ale jednak rzeczywiste.

Ogólnie po sposobie wypowiadania się było słychać, że to nie jest żaden uczony. Nie dyskryminuję człowieka ze względu na sposób wypowiedzi, ale jednak widać kolosalną różnicę w wypowiedzi kogoś, kto jest wykształconym, a nie wykształciuchem - sposób prezentacji argumentów, składnia, bogate słownictwo, odpowiednia intonacja.
  • Odpowiedz
@DrDarioYebaka986: Zgadzam się z twierdzeniami.

Teraz i tak stracił rację bytu, bo jego obiekt westchnień gryzie ziemię.

To prawda, ale widzę że próbuje teraz robić kontent z gotowania V2, ale potem już nic mu nie zostanie, no chyba że odpali jakąś serię ze wspominkami, gdzie znowu będzie gadanie 5 minut i pół godziny wstawek. Zobaczymy

Nawet nie chciałem odpalać ostatnich filmów, bo pewnie wygłaszał treny nad biednym Wojtusiem.

Nawet nie było
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Cóż, zobaczymy, jak to będzie z Obszarem. Możliwe, że taki będzie jego profil działalności, ale pewnie długo już ona nie potrwa.

Cieszę się, że choć film z pogrzebu był w dobrym tonie, ekocwel zasługuje na najwyższą pogardę, zamiast, w uproszczeniu, wysłać go do domu opieki, to traktowali go jak rzecz, aż w końcu oddali w dzierżawę wariatowi z Sędziszowa. Rzygać mnie się chce na myśl o tym, jak zgrywali zatroskanych
  • Odpowiedz