Wpis z mikrobloga

jestem dziś na ostatnim zgłoszeniu, cel to podać leki które pomogą obniżyć objawy jednego ze schorzeń występujących u krów. Rolnika nie ma, ale będzie jego córka 22lvl, pokaże które krowy a ja będę podawał, tyle szczegółów, czyli nudy jak zwykle....

Tyle że nie tym razem. Podczas nabierania leków, przez te trzy minuty - jej telefon co 3-5 sekund wydawał dźwięki powiadomień! To było dla mnie skrajnie dołujące - ja tyle powiadomień ile ona przez trzy minuty miałem może przez całe 6 lat studiów, gdzie teraz to jak dostanę jednego maila raz na dwa tygodnie to przeżywam to jak stonka wykopki.

To było brutalne zderzenie się z ULTIMATE.JULKA™ stanem społecznym, do było totalne zdeptanie mojego ego wobec genetycznej dominacji Julki która ma dziesiątki tysięcy na moje miejsce, która wydaje się być na szczycie łańcucha pokarmowego całej planety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow
Pobierz smutny_login - jestem dziś na ostatnim zgłoszeniu, cel to podać leki które pomogą obn...
źródło: a50868f18212332f3165287985747452
  • 2
na szczycie łańcucha pokarmowego całej planety ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@smutny_login: Czym się przejmujesz?. Ostatnio robiłem test jednej ze stron(pod afiliacje) gdzie stworzyłem konto ze zdjęciem randomowej dupy z Internetu(zdjęcie bez twarzy, z tyłu, nie 18+) i po 5 minutach miałem ponad 300 polubień i ok. 30 wiadomości prywatnych od spermiarzy xD