Wpis z mikrobloga

Jest jakieś gotowe - darmowe - rozwiązanie do robienia kopii stron www? Konkretniej chciałbym zapisywać ogłoszenia z olx i innych takich. Albo gdzieś w chmurze albo postawię sobie jakiś bieda serwerek w domu.

#www #programowanie #webdev
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@darek-jg: panie, jak to najlepiej się czułem w Atari Basic. Pascal i PHP 4 to jeszcze jakoś ale na to to jestem za stary :D
  • Odpowiedz
@wshk: to nie zadna rada techniczna tylko pomysł na biznes, chodziło mi o coś w stylu "archiwum allegro" z ogłoszeniami z olx bo tam jak ktoś usunie to już nie da rady zobaczyć treści ogłoszenia choćbyś nawet kupił przedmiot
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@darek-jg: Biorąc pod uwagę czym skutkuje aktualnie usunięcie ogłoszenia na olx to przydałby się jeszcze dodatek do przeglądarki pozwalający na łatwe wysłanie tam linka oraz apka na telefon robiąca to samo poprzez mechanizm udostępniania w apce olx czy przeglądarce. No i taki serwis powinien też tworzyć listę zapisanych ogłoszeń czyli takie alternatywne obserwowane.
  • Odpowiedz
@wshk: Hehehehe. Kopie stron - spoko, ale jak Ty to chcesz za darmo sciagac w duzych ilosciach to ja nie wiem ;) Wiesz, że serwer Ci zablokuje IP po zbyt dużej liczbie zapytąń?
  • Odpowiedz