Wpis z mikrobloga

Oj panie Szatkowski, tegom się nie spodziewał!

Najstarsi górale na tagu pamiętają (bądź nie xD) moje wielokrotnie powtarzane, jak mantrę słowa: "z doktorkiem poradziłby sobie bardziej rozgarnięty gimnazjalista". Tu może do jaszatkovskiego mały psztyczek odnośnie jego wieku, bo jest bardziej jak fajny ziomek ze studiów co można sobie pogadać na różne tematy, ale idąc do meritum - to był odpowiedni docisk personalny doktorka demaskujący jego personę.
Ten film powinna oglądać każda grażyna i stanisław co się brandzlują do jego filmów (choć takich osób jest pewnie kilkanaście a reszta to multikonta pietrasa xD).
Jedno jest pewne - noce będą nieprzespane, a film nie będzie na pewno jeden. Najcięższe argumenty nie będą w ogóle brane pod uwagę na pewno doktorek będzie się przyczepiał pierdół i płakał, że nadciąga fala nacjonalizmu xD.
Takie filmiki dają wiatr w żagle - niedługo 26.07 - Napieralia. Każdy chętny będzie mógł zaglębić się w psyche pietrasa bo będzie ostro grillowany. Na pewno ja i mam nadzieje, że inni zasłużeni tagowicze przygotują na ten dzień coś specjalnego.
#napierala
Pobierz typowy_lobuz - Oj panie Szatkowski, tegom się nie spodziewał!

Najstarsi górale na ta...
źródło: bolec-chlopaki-nie-placza
  • 2
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.