Wpis z mikrobloga

@swinkapl: Czemu ciężko skomentować. Jesteś brzydki, i zamknięty w sobie, -> gorsze postrzeganie ciebie przez społeczeństwo
-> gorsza samoocena -> gorsze wyniki -> gorsze postrzeganie ciebie przez społeczeństwo. To się rozwija w bardzo młodym wieku i trudno się z tego wydostać. Niektórzy nie dadzą rady.
@roleta_ciagnik: no jezeli ktos jest dodatkowo zamkniety w sobie, to niestety nic dziwnego, ze ciezko mu nawiazywac kontakty i powinien po prostu popracowac nad soba. Nikt ci nie naprawi zycia jezeli sam nie sprobujesz

szkoda, ze cala reszte pominales, ale tak zapewne jest wygodniej
@swinkapl: Mi broda nie rośnie a mam sporo blizn po trądziku z którymi już wiele nie zrobię.
W pracy mam 1 dziewczynę która się nie maluje albo bardzo mało i jej twarz sporo odstaje od pozostałych wygląda naturalnie ale gorzej od tamtych, czyli zachodzi to o czym mówię.
"piwniczak zakolak chudy z cofnieta szczeka" - skoro ty tak myślisz to co będzie myślała jego "partnerka" bo myślę, że coś podobnego i
@roleta_ciagnik: Chcialem Ci nakreslic jaki to jest typek. Gosciu ma kudly roztrzepane na glowie, do fryzjera nie chodzi, ma okulary, dzika brode, 169cm, lekka nadwage. Ubiera sie jak klaun, nie uprawia zadnego sportu, pali za to minimum 2 paczki fajek dziennie, pije browary, czasem narkotyki a w lato z prysznica korzysta co trzy dni. W zime jeszcze rzadziej.

Do tego jest nieprawdopodobnym brudasem a jego pokoj wyglada jak chlew gdzie na