Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki z #irlandia
Czy ktoś z was sprowadzał kiedyś auto z Polski? Na jakiej zasadzie działa rejestrowanie/ubezpieczenia. Po jakim czasie musiałbym przerejestrować i ubezpieczyć tam? Planuję kupić anglika na polskich blachach i pojechać nim do Irlandii. Wolałbym w ten sposób, bo nie znam się na autach, a w Polsce przynajmniej mi ktoś doradzi i sprawdzi.

#emigracja
  • 6
@UkrywamSie: Chcesz anglika zarejestrowanego w Polsce ściągnąć do Irlandii??? Taka kombinacja alpejska, tylko dlatego, że w Polsce Ci ktoś doradzi a tutaj nie??? No bez jaj...znajdź sobie tutaj auto, podjedz do garażu, najlepiej do Polaka i niech Ci sprawdzi co i jak. Najlepiej żeby auto mialo świeże NCT. Co prawda nie daje to gwarancji, ale tutaj lapoweczka jak w Polsce nie przejdzie...
  • 0
@mirek_wyklety Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Jedno auto mam już kupione tam, ale chciałem drugie. Nie znam się na samochodach, więc wolałbym opinie kogoś kto się zna. Mogę ot tak wziąć auto do mechanika przed zakupem tam myślisz? Nie byłbym ubezpieczony na nie przecież
@UkrywamSie: A jak masz kupić samochód beż przejechania się nim??? Nawet jakby jakims trafem Cie garda zarzymala w takim momencie to mowisz zgodnie z prawdą, że to jazda testowa, bo chcesz kupić auto. Jeśli miałbyś mechanika na prawde daleko, to jedziesz z wlascicielem...a wracając do tematu, to jak kupisz auto w Polsce to Cie wyjdzie duzo drozej. Sama podroz z Polski to obecnie spory koszt. Paliwo, promy itp. Potem przerejestrowanie, ubezpieczenie,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.