Wpis z mikrobloga

@dwaemu czyli rozumiem ze Ty jestes jednym z tych którzy sa za biciem dzieci, a karanie przemocy wobec nich nie powinno byc surowiej karane, tak? Powiedz mi jak to sobie tłumaczysz, co jest z wami nie tak? Jaki proces myślowy zachowuje w tych łbach ze na jego koncu pojawia sie sprzeciw wobec zaostrzenia kar za przemoc? Wszyscy sie mylą tylko tych 8 rycerzy ma racje.
  • Odpowiedz
@jadepobiegac: gówno rozumiesz, powtarzam jeszcze raz: "klaps to nie bicie" i takie są fakty. I dlatego klapsy to jest rzecz normalna, jak bardzo by lewackie zjeby tego nie spinowały.
Natomiast co to jest przemoc - a to już jest kwestia definicji, która znając życie była w tym papierku #!$%@? i dlatego pewnie konfa na nią nie zagłosowała.
  • Odpowiedz
@dwaemu ale odpowiesz na pytanie czy zamierzasz kluczyć jak bosak memcen zaorany przez petru (top kek xD)?
Pytanie jest proste i niehipotetyczne. Konfederacja sprzeciwiła ostrzejszemu karaniu przemocy wobec nieletnich - popierasz ich w tej sprawie? W tym głosowaniu?
  • Odpowiedz
@jadepobiegac: i co zrobił przesł#!$%@?ący dziennikarz? odpowiedział? czy może dotarło do niego, że ten numer nie przejdzie?

Ile ty masz lat, że wciąż myślisz że jak zadasz rozmówcy pytanie z tezą to że ktokolwiek da się na to jeszcze złapać?
  • Odpowiedz
Popierasz wynik głosowania czy nie, gdzie tu teza


@jadepobiegac: O, nauczyłeś się! Brawo! Bo wcześniej oczywiście pisałeś z tezą jakoby "Konfederacja sprzeciwiła ostrzejszemu karaniu przemocy wobec nieletnich".

Tymczasem, Konfederacja się sprzeciwiła "niekompletności ustawy" i odrzuciła ją z powodów
  • Odpowiedz
@dwaemu żadnych, beka z ciebie przemocowcu, nie interesują mnie wasze fikołki
Nie macie dobrych intencji. Nigdy. Tłumaczenia zawsze z dupy, zawsze po fakcie, zawsze fikołek, zawsze bzdury „wolnościowe”.
Chociaz nie beka, żal mi cie.
  • Odpowiedz