Wpis z mikrobloga

@Bajkonur: Śmieszy mnie ten wykopkowy hejt na odwiedzających belweder. Wykopki sami wiedzą na tagu od rana do nocy i jest git ale jak ktoś pojedzie to zobaczyć na własne oczy zamiast na youtube to źle. Sam nie byłem i już na pewno nie pojadę w czasach nowaka ale chciałbym zobaczyć belweder na takiej samej zasadzie jak sarkofag w prypeci oraz konona na takiej samej zasadzie jak zwierzęta na safari. Co innego
@Smok_Baltazar: To złożony temat. Są różnice, jebnąć se fote to w sumie nic złego.....a jak się jest w okolicy i jest to przy okazji to jeszcze bardziej spoko. No chyba, że sie płaci knurowi za to foto, no to wtedy odwołuje to spoko. Śmiech mnie bierze od tych frajerów, którzy setki kilometrów jadą z darami, bo Krzysio jest tego wart, bo to fajny chłopak z internetu. I to jest jak gra
@Bajkonur: Mleczna ekipa trochę chyba wytworzyła taki efekt bambi na kononie. Pokazują ja dosyć pozytywnie i ludzie wychodzą z założenia, że jakoś da się dogadać. Na zarejestrowanych nowożytnych spotkaniach z fanami Konon zazwyczaj jest udobruchany przez Arona bo inaczej nie chciałby się z nimi spotykać. Dla mnie osobiście frajerstwem jest też wysyłanie paczek typu paczka z gównem albo samymi śmieciami. Jak chcesz coś przekazać kononowi w ramach "pomocy dla powodzian" to
@Smok_Baltazar: Te paczki to istna karuzela #!$%@? i nie wiem co bardziej chore. To, że mu wysyłają wartościowe rzeczy, których nie jest wart, czy to, że ktoś kał, mocz wali do słoika i to czyni takiego ludzika bardziej #!$%@? niż sam kononowicz. No to może we mnie jest problem. Z rok nic już nie oglądam od slawek entertainment , ale nawet jak puszczali go z cenzurą, to jasno wynikało, że to