Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Po najnowszym odcinku ciszę się że na RR może wszystko się wydarzyć :) Montaż też świetny - nikt nic nie wie bo jest to zbitka różnych fragmentów wypowiedzi:)

To co mnie zdenerwowało to nastawienie Kornelki do Żulki - litości, najbardziej zakłamana i fejkowa postać całęj edycji HP-AS mówi że Żulka jest fałszywa. Sama w odcinku mówi że jej nie zna, a za plecami rąbie jej tyłek ile wlezie. Nie jestem fanem Żulki, ale Kornelka to jest idealny przykład gówienka zapakowanego w ładny papierek i sprzedawanego jak luksusowy cukierek, a fakty są takie że ona sama reklamowała kiedyś scam (co dyskwalifikuje ją aby osądzać innych ludzi, szczególnie że ich nie zna), a jej konto na IG dokładnie w 68% składa się z fejków.
  • 7
@Aurelia2021: Zgadza się - Żulka jest jaka jest ale autentyczności zabrać jej nie można, a Kornelka jest mega fałszywa.

@Dewasta i @natalle hehe:) uczciwie trzeba przyznać że zrobiony nos poprawił jej aparycję :) są gusta i guściki - ona sama siebie sprzedaje jako coś lepszego niż jest w rzeczywistości - ładny papierek to też ta materia :)

@deniol wow, też to sobie przypomniałem :) Dla mnie to damska wersja Ventyla -