Wpis z mikrobloga

Niektórzy ludzie gdy napisałem post o tym że rzuciłem wszystko w Polsce by zamieszkać na Karaibach na Dominikanie pomyśleli pewnie że to żart otóż nie. Jak wspominałem to było moje marzenie od końca 2014 wtedy zacząłem się interesować #samorozwoj miałem wtedy 17 lat i moimi głównymi zainteresowaniami był sport między innymi Workout w domu inaczej (ćwiczenia w domu), bieganie i jazda na rowerze. Zainteresowałem się bardzo krajami biedniejszymi o których się mało mówi położonych głownie na Karaibach ale też poniekąd byłem zainteresowany niektórymi krajami w Ameryce południowej oraz niektórymi stanami w Usa i Meksykiem. Ogólnie dzięki temu zacząłem się uczyć dużo języków obcych, uczyłem się ich codziennie. Umiem mówić po #angielski b2, #hiszpanski ale liczę że jak zamieszkam na Dominikanie to opanuje na poziome c2, liznąłem też trochę #portugalski i opanowałem go na poziomie a2. O pieniądze się kompletnie nie martwię bo na początku 2016 zainwestowałem kilkaset złotych w #kryptowaluty. Mam też dużo pieniędzy w akcjach i w banku. Na początek planuje zamieszkać w przyczepie główny cel tej podróży to żeby mieć dostęp do najlepszych: sticky icky icky, rum, cygara oraz oczywiście hoes, planuje również do końca 2024 odwiedzić Jamajkę, Kubę, Dominikę oraz Portoryko. Jeśli macie jakieś pytania to zapraszam to zadawania ich, poniżej zamieszczam wzór wymarzonej przyczepy w której chciałbym mieszkać, zaznaczam że w przyczepię nie spędzę resztę swojego życia zamierzam kupić nie wielki domek coś na wzór faweli i zamieszkać we wsi, film z którym zachęcam się zapoznać, lot mam jutro z Warszawy o 17:30 bilet już kupiłem. #podrozujzwykopem #swiat #motywacja #wygryw #wykop #wykopjointclub
wielkifanrapu - Niektórzy ludzie gdy napisałem post o tym że rzuciłem wszystko w Pols...

źródło: duza-przyczepa-kempingowa-na-dzialke-budowe-koszalin-428810032

Pobierz
wielkifanrapu - Niektórzy ludzie gdy napisałem post o tym że rzuciłem wszystko w Pols...
  • 6
@wielkifanrapu Dominikana jest spoko ale tylko na urlop (byłem widziałem). Bardzo słaba komunikacja między mniejszymi miastami. Niska informatyzacja kraju (znaleźć jakieś info czasami graniczy z cudem). Jak jesteś białasem to postrzegają cię za Amerykanina. Sąsiad Dominikany to Haiti kraj upadły. No i drożyzna.

Co cię w niej tak porwało?