Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że ktoś ma już dosyć socjalu i niektórych lewicowych pomysłów i dlatego głosuje na #konfederacja. Naprawdę. Jednak trochę mi żal kucy, którzy patrzą na takiego Mentzena jak w obrazek. Przecież na tę partię można znaleźć tyle kompromitujących materiałów, chociażby wpisy na Twitterze, że trzeba być serio głupim, żeby tym ludziom wierzyć.
Jeśli PIS i Konfa będą miały większość to bardzo możliwe, że wejdą w koalicje. Oczywiście ktoś zapyta, jak pogodzić programy gospodarcze. Niby się nie da, ale zawsze można powiedzieć coś co kiedyś Korwin mówił, że wejdzie w koalicje z każdym byle KILKA jego pomysłów weszło w życie. Coś jak Kukiz.
I wiem, że wielu kucy w to nie wierzy, ale ja z kolei nie wierzę, że Konfa mając szanse być w rządzie z tego nie skorzysta. Trochę tym będą ryzykować, ale mogą się bronić tym, że już lepiej jak oni rządzą niż Tusk z lewactwem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe tylko jak potem będziecie bronili swojego guru, który został zezłomowany przez Petru, jak kiedyś Kaczyński przez Tuska.
#neuropa #4konserwy #bekazkonfederacji #polityka
  • 11
@Rasteris: No mają nie mniej rozbudowany, niż Mentzen z kolegami zaprezentował ostatnio, i to od lat. Taki poziom ignorancji, aby nie znać programu partii współtworzącej koalicję, która popierasz, to jednak dla mnie coś nowego xD
@Rasteris: Chłopie, przecież NN i Konfa mają gospodarczy program na zasadzie walnięcia losową stawką podatku, zlikwidujemy jeszcze tamten tamten i tamten, a dziurę w budżecie zasypiemy długiem. A potem mocno trzymajmy kciuki, by zrobiła się gospodarka. No faktycznie geniusza trzeba było do tego xD
@aegispolis: i tak najlepszy był korwin, obiecał, że jak zostanie prezydentem Warszawy (kandydował) to następnego dnia zwolni wszystkich urzędników. Dwa pierwsze miesiące prezydentury spędziłby w sądzie pracy, a potem zostałby wywieziony na taczkach w Bieszczady przez mieszkańców. Ciekawe kto wg korwina miałby załatwiać takie rzeczy jak wydawanie aktów z USC, wydawania dokumentów, kto robiłby uzgodnienia i pozwolenia na budowę? A to 1% rzeczy.