Wpis z mikrobloga

dokladnie, nie lepiej zeby rosja sama sie z niego wycofala skoro i tak przegra wojne? A ludzie beda ginac


@robertkk: No. Według was to już przegrała rok temu i ciągle przegrywa co tydzień. Ostatnio tak jej brakuje amunicji, że jej używa 50 tysięcy tygodniowo podczas gdy Ukraina wspierana przez całe NATO ledwo dobija do 10 tysięcy pocisków dziennie. Ale będziecie kwiczeć podczas rozmów pokojowych. Ukraińska ofensywa zesrała się na oczach całego
Gdzieś to już słyszałem, Pieskow, Niedwiediew? Przypomnisz kogo z twoich ulubieńców cytujesz?


@Smarek37: Nie pij tyle, bo bredzisz. Czyli Ukraina nie jest wspierana przez całe NATO ? To gdzie ta rzekoma jedność sojuszu, o której tyle każdy mówi ?
@suseljbc3124: przecież teraz straty po stronie ukraińskiej są właśnie ogromne. Fatalnie wygląda kontrofensywa, obejrzyj nawet oficjalne mapki ukraińskie (front stoi praktycznie w miejscu) łyknąłeś ukrainską propagandę jak pelikan. Sam Budanow mówił, że Ukrainców trzeba kłamać bo jak nie to wszystko "ruchnie"
@Koniasz: tak całe NATO dało wszystko co ma a wielka rasija i tak to rozwaliła w pył bez niczyjej pomocy, trzymając język w doopie Iranu. Picie tak nie szkodzi jak ćpanie, więc może odstaw.
tak całe NATO dało wszystko co ma a wielka rasija i tak to rozwaliła w pył bez niczyjej pomocy, trzymając język w doopie Iranu. Picie tak nie szkodzi jak ćpanie, więc może odstaw.


@Smarek37: Fajne fikołki robisz. Przecież Rosja+Iran to ile jest procent PKB zachodu 5% ? Chcesz mi powiedzieć, że taka biedna Rosja z Iranem stwarza wyzwanie dla NATO ?
@Koniasz:

Chcesz mi powiedzieć, że taka biedna Rosja z Iranem stwarza wyzwanie dla NATO

Ale jaka biedna rOsja, przecież to potęga, druga armia świata która zdobyła Kijów w trzy dni. A nie czekaj, jednak nie, musiała iść po prośbie do swoich kumpli terrorystów o pomoc, by ponad 500 dni dalej się bujać jak menel przy granicy ukraińskiej. Moje fikołki to nic przy twoich saltach.
ale jak to przecież wykopki pisały, że Ukraina w 2 dni odbiła tyle terenie co ruscy zajęli przez rok xD


@Kris_777: Wielka giga ofensywa po miesiącu odbiła kilka wiosek o łącznej populacji kilku tysięcy. Tracąc przy tym więcej żołnierzy niż te wioski mają mieszkańców. Lepiej niech się nie biorą za miasto Donieck bo im żołnierzy zabraknie xD
No. Według was to już przegrała rok temu i ciągle przegrywa co tydzień. Ostatnio tak jej brakuje amunicji, że jej używa 50 tysięcy tygodniowo podczas gdy Ukraina wspierana przez całe NATO ledwo dobija do 10 tysięcy pocisków dziennie


@Koniasz aaaa czyli tak wygląda kacapska matematyka w cywilizowanym świecie liczymy tak: kacapy zużywają 50 tys tygodniowo, a UA 10 tys dziennie 10 tys x 7 = 70 tys, ty nie padumał?
aaaa czyli tak wygląda kacapska matematyka w cywilizowanym świecie liczymy tak: kacapy zużywają 50 tys tygodniowo, a UA 10 tys dziennie 10 tys x 7 = 70 tys, ty nie padumał?


@bombastick: Wow brawo pomyliłem się WOW, ale PORAŻKA WOW GRATULUJE. Ciesz się, bo już niedługo dołączysz do ukraińskiego mięska pod Bachmutem i skończysz w mięsnym szturmie bez amunicji xD. Państwo niby niemające amunicji i walczące saperkami wystrzeliwuje 50 tysięcy tygodniowo.