Wpis z mikrobloga

nigdy tego nie pojmuje. jedziesz na motur, gdzie największą frajda teoretycznie ma byc skrecanie, a robisz #!$%@? wszystko żeby jak najmniej skręcać, do jego stopnia że niemal na każdym zakręcie #!$%@? się na przeciwny pas () a potem #!$%@? chlip chlip ze miałem krakse.
@jacek-piekar: Masakra, widziałem ten wypadek już wiele razy w formie mema. Ale w zasadzie ten film jest idealnym przykładem na to, że przed wejściem na motocykl warto obejrzeć jakieś podstawowe filmy na temat tego, w jaki sposób działa przeciwskręt w motocyklu, i ze przed samą jazdą faktycznie warto pooglądać jakieś poradniki, nabyć jakiejś teoretycznej wiedzy jak działa fizyka podczas jazdy motocyklem.
@bary94pl, @Steven_Hyde: ja bym się wstrzymał z krytyką, jeżeli nigdy nie byliście w sytuacji kryzysowej nie wiecie jak zareagujecie. Podobno w sytuacji krytycznej człowiek nie jest w stanie się wzbić powyżej swoich umiejętności albo pojedzie na maksa co się rzadko zdarza albo tylko gorzej. Licznik wyskalowany w milach więc jakieś 70-80km/h, motocykl się zdestabilizował po nagłym odjęciu gazu co pewnie jeszcze bardziej wywołało panikę u kierowcy. Kamera też może swoje
@pythonista_hobbysta: ja nie mówię o samej utracie kontroli po panice. mówię o tym, że jedzie jak idiota całą szerokością drogi i przez cały filmik prosi się o wypadek. on nawet w ten feralny zakręt wszedł tak, że przy jego zupełnym nieogarze nie było innej opcji niż wypadniecie na przeciwny pas.
@pythonista_hobbysta: Motocykl przede wszystkim zdestabilizował się po panicznym zaciśnięciu klamki hamulca z całą siłą, widać to doskonale jak sobie puśćisz film na prędkości x0.25. Jestem pewien, iż po samym odpuszczeniu manetki gazu nie stałoby się coś takiego, bo tu ewidentnie przód traci przyczepność, nie tył.
To jest, jak dobrze widzę po wyświetlaczu, jakaś MT07? Prawdopodobnie, co bardzo ważne, z ABSem, który tutaj zadziałał tak jak powinien, nie dopuszczając do kompletnej