Wpis z mikrobloga

Szczyt NATO miał być dla Ukrainy niby wielkim przełomem a okazało się znowu, że Ukraina dostała gówno xD. Gdzie są te wszystkie oszołomy, które tygodniami się masturbowały do tych przełomowych decyzji xD?. A okazało się, że obiecano jedynie dalsze wsparcie (szok i niedowierzanie WOW). Kolejny raz ruskie onuce miały racje. A wykopowe ukraińskie onuce polizały lizaka przez szybę. Ale was musi dupa boleć xD. Możecie się wyszaleć w komentarzach pod tym wpisem przez jakiś czas ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ukraina #rosja #wojna
  • 9
  • 0
NATO jest dla Europy zachodniej a dla Ukrainy zużyty sprzęt zachodni przeznaczony na złom xD


@Kris_777: Boje się o błazenmana. Miał takie wielkie oczekiwania co do tego szczytu. Boję się, że może sobie coś zrobić.

jestem na nofapie wcale sie nie masturbuje aha


@suseljbc3124: O kurde. A seks chociaż jest ?
  • 0
A co mieli im więcej zaoferować? Jak skończy się wojna, pozbędą się korupcji to wtedy można wprowadzać ich do NATO. A tak to jak? Wojnę mają i mają być w NATO? W jaki sposób?


@takashi20: Ale ja to świetnie rozumiem. Po prostu mam bekę z tych, którzy oczekiwali jakiś wielkich przełomów na tym szczycie a każdego, kto mówił inaczej wyzywali. A przecież od samego początku wojny widać, że cały zachód bardzo