Wpis z mikrobloga

476 569 + 4 + 6 + 4 + 6 + 4 + 7 + 4 + 7 + 10 + 4 + 9 + 3 + 9 + 9 + 2 + 5 + 3 + 112 = 476 777

Poprzedni tydzień na rowerze. Pracodomy oraz kilka krótkich jazd na #szosa w Gdańsku i okolicach, dokąd udaliśmy się na mój bikefitting - dziękuję, Pan @MordimerMadderdin! (ʘʘ)


W niedzielę przyszedł czas na test nowych ustawień, stąd wycieczka do Rąbina po gminkę (a niechcący zahaczyliśmy także o gminę Połczyn-Zdrój). Pewne rzeczy od razu uległy poprawie (w końcu czuję, że mam dobrze ustawione bloki i kierownicę o odpowiedniej szerokości), do innych muszę się jeszcze przekonać (twarde siodełko, które jednak według pomiarów najlepiej pasowało do mojej dupy). Albo i nie. xD

Max square: 13x13
Max cluster: 327 (+2)
Total tiles: 1689 (+23)

#rowerowyrownik #kwadraty #vanrysel #100km (nr 7)

Skrypt | Statystyki
ZgnilaZielonka - 476 569 + 4 + 6 + 4 + 6 + 4 + 7 + 4 + 7 + 10 + 4 + 9 + 3 + 9 + 9 + 2...

źródło: pixlr_202307

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Falquan: Wejście na wkrętarkę jest co najmniej z dwóch stron i pozwala na bardzo szybką zmianę ustawień na tym ustrojstwie (wysokość siodełka i kierownicy) bez konieczności machania imbusami. :)
  • Odpowiedz
@ZgnilaZielonka: miałeś robiony fitting od razu na swoim rowerze?
czy najpierw na tym tym zdjęciu -> szukanie idealnej pozycji i dalej przejście na twój rower?
  • Odpowiedz